SPORTA MOZAĪKA

🏀BASKETBOLĀ nedēļas nogale mūsu komandām atnesa četras uzvaras. LJBL spēlēs Smiltenē U-15 ‘’Jēkabpils’’ komandai rezultāts 70:27 (G.A.Gumbelim 27p.), bet ‘’Jēkabpils/Līvāni’’ U-17 basketbolistiem gaviles pie 149:28 (J.Censonim 39p). Mājās, Jēkabpils sporta hallē, svētdien pret Alūksnes BJSS U-16 ‘’Jēkabpils’’ komanda izcīna rezultātu 62:51 (K.Zalānam 22p.), savukārt U-19 ‘’Jēkabpils/Līvāni’’ basketbolisti triumfē ar 111:39 (E.Ivanovam 34p.).

🤸‍♀️Pēc 5 mēnešu pauzes uz VIEGLATLĒTIKAS sacensībām devās Jēkabpils Sporta skolas audzēknes. Divas dienas Valmierā risinājās ‘’Ziemassvētku kauss 2021’’ un labākais sniegums U-16 vecuma grupā ir Kristiānai Bērziņai- augstlēkšanā 3.vieta (1,45m) un 4.vieta 60 metru barjerskrējienā (9,75s), kur jāmin, ka Kristiānai ir otrais labākais rezultāts Jēkabpils Sporta skolas sasniegumu vēsturē. Pieaugušo konkurencē, kas bija ļoti sīva, jāatzīmē Kristīnes Ivanovas iegūtā 3.vieta 200 metru skrējienā (27,12s) un 5.vieta 60 metru skrējienā (8,22s). Treneris Aivars Noris: ‘’Šīs sacensības ļoti labi parādīja kļūdas, ir skaidrs, kur vairāk piestrādāt. Ziemas sacensību sezona tikai sākas, trenēsimies, lai rezultāti uzlabotos.’’

🏐Latvijas Jaunatnes čempionāta ietvaros izbraukums VOLEJBOLĀ 19.decembrī norisinājās Koknesē, kur divas spēles notika U-16 ‘’Jēkabpils SS/Aizkraukles NSS’’ komandai. Mūsu volejbolistu kontā divas uzvaras- rezultāts 3:1 pret Rīgas Volejbola skolas pirmo komandu un ar 3:0 sakauti Kuldīgas NSS volejbolisti.

Jēkabpils Sporta skolas jaunajiem sportistiem šogad sacensību vairs nebūs, notiek aktīvs treniņprocess, lai nākamajā gadā parādītu tīģeru cienīgu sniegumu. Lai izdodas realizēt iecerēto!