Sporta mozaīka nedēļas griezumā

Jēkabpils Sporta skolas FUTBOLA nodaļas audzēkņiem pagājusī nedēļa Latvijas Jaunatnes čempionāta noslēdzošajās spēlēs neatnesa gaidītos rezultātus, sekojoši cīņu par punktiem čempionātā neturpinās Attīstības grupas C apakšgrupas U-15 komanda, kas novājinātā sastāvā zaudēja ar 0:3 spēli pret ‘’Futbola Parks Academy/Carnikavas p.p.’’ futbolistiem, kā arī neizšķirta cīņa ar rezultātu 4:4 palika pret ‘’Ogres NSC’’, kur pa diviem punktiem spēlē guva Edijs Bokāns un Mārtiņš Grebežs. Arī U-14 grupas futbolisti cieta sakāvi pret ‘’FK Veina’’ (1:21, Markuss Rulietis) un ‘’Ogres NSC’’ (2:16, Toms Alde 2p.) komandām, savukārt ar rezultātu 1:2, kur vārtus guva Mihails Turčaņinovs, noslēdzās U-13 grupas futbolistu mačs pret ‘’Rēzekne’’ komandu. Šīm komandām spēles čempionātā noslēgušās, puiši cīnījās ar pilnu atdevi, tāpēc pateicamies par ieguldīto cīņassparu spēlētājiem un viņu treneriem Raimondam Gailim, Dzintaram un Edmundam Zvaigznēm.
BASKETBOLA nodaļas U-13 ‘’Jēkabpils’’ komandai (treneris Aigars Vanags) 3.-4.oktobrī Jēkabpils Sporta namā LJBL spēles risinājās pret četrām komandām. Veiksmīgs mūsu komandas sniegums, jo kontā ir trīs uzvaras- ar 58:37 uzveikta Balvu komanda, rezultāts 44:33 ir spēlē pret madoniešiem, savukārt skaista uzvara (59:19) ir pret komandas ‘’Alūksne’’ spēlētājiem. Ir viens zaudējums, to piedzīvot lika Gulbenes basketbolisti, apliecinot savu meistarību ar rezultātu 18:97.
Pirmā spēle Jaunatnes čempionāta ietvaros VOLEJBOLĀ 3.oktobrī Rīgā notika U-16 grupas komandai. Jēkabpils Sporta skolas komandai pārliecinošs sniegums- uzvara gan pret Minusas Volejbola skolas komandu (3:2), gan pret Vecumnieku NDSS spēlētājiem (3:1).