Starp Jēkabpils Sporta skolas vieglatlētiem- Baltijas čempioni

Ar čempionātu jauniešu (U-18) un junioru (U-20) grupām noslēdzās Baltijas komandu čempionāts vieglatlētikā, kurš notika Pērnavā augusta pirmajās dienās. Stiprākie vieglatlēti tika uzņemti ‘’Rannastadion’’ zilajos skrejceļos, kurš ar savu izcilo kvalitāti paspilgtināja sportistu vēlmi uzrādīt savos labākos rezultātus. Runājot par rezultātiem, uzreiz gribētu sākt ar Jēkabpils Sporta skolas audzēkņu sumināšanu, kas no sacensībām atgriezās ar četrām medaļām! 1.vietas ieguvēji starp Baltijā stiprākajiem vieglatlētiem – Zane Zemīte (U-20, trīssoļlēkšana, 12,76m), Lāsma Zemīte (U-18, augstlēkšana, 1,77m, kā arī 4.vieta 100 metru barjerskrējienā) un Edvarts Eglītis, kurš, pārlecot 2 metru atzīmei, uzrādīja sezonas labāko rezultātu augstlēkšanā U-18 vecuma grupā. Augstā 3.vieta Zanei Zemītei augstlēkšanā, rezultāts 1,69 metri. Ārpus godalgām Elīna Tumša sīvā cīņā ieņēma 5.vietu augstlēkšanā (1,68m).
Čempionāta kopvērtējumā U-20 grupā uzvarēja igauņu juniori (271p.), kuri tikai par punktu apsteidza latviešu vieglatlētus (270p.), savukārt jauniešu konkurencē tika atkārtots pērnā gada panākums- uzvaru izcīnīja Latvijas komanda (260p.), jo, lai arī tikai ar trīs punktiem, bet igauņi tika pārspēti (257p.)! Līdz pat divām pēdējām disciplīnām (no 74) nebija skaidrs sacensību iznākums punktu tabulās abās vecuma grupās. Sacensību rezultāti vērtējami kā teicami, sportistu un viņu treneru cīņasspars apliecina ieguldītā darba apjomu, un gatavību nākamajām sacensībām.
Foto: sportistu personīgais arhīvs