Telpu futbolistiem mainīgas sekmes

Madonā, 11.janvārī, norisinājās jau otrais sabraukums LTFA Evelatus.lv Jaunatnes čempionāta ietvaros U-13 grupas B konferences futbolistiem. ‘’Jēkabpils SS’’ komanda cīnījās pret trīs turnīra komandām, no kurām spēlē pret ‘’FK Veina/Petrow’’ futbolistiem sakāve ar 0:3, savukārt pret ‘’Madonas BJSS’’ un ‘’TFK Rēzekne’’ ir neizšķirts rezultāts (1:1). Uz šo brīdi rezultatīvākais mūsu komandas spēlētājs ir Mihails Turčaņinovs (5v.)
Latgales Jaunatnes čempionāta telpu futbolā posmā U-17 grupām, kas 11.un 12.janvārī notika Maltā, Jēkabpils Sporta skolu pārstāvēja divas futbolistu komandas. A grupā cīnījās ‘’Jēkabpils SS2’’ komanda, kas zaudējot ‘’Rēzeknes NBJSS’’ komandai (1:4), ‘’Ilūkstes NSS1’’ (0:6) un ‘’Rēzekne’’ komandai (0:3), bet ar 2:1 pieveicot ‘’Sēlijas SS2’’ komandas futbolistus, posma kopvērtējumā ieguva 4.vietu. B grupā ‘’Jēkabpils SS1’’’komandas futbolistiem šī nedēļas nogale bija veiksmīgāka, jo piekāpjoties ‘’Preiļu NBJSS’’ (0:5) un ‘’Sēlijas SS1’’ (0:2) komandām, bet parādot labāku spēli pret ‘’Ilūkstes NSS2’’ (5:0) un FK ‘’Saules Puikas’’ (1:0), tiek ieņemta trešā vieta, pirmo un otro vietu atdodot attiecīgi ‘’Preiļu NBJSS’’ un ‘’Sēlijas SS1’’ komandām.