Trīs dienas zem šaha zīmes

Rīgā, no 31. janvāra līdz 2. februārim, norisinājās Latvijas 2020. gada Jauniešu čempionāta pusfināli šahā, kur U-10 un U-14 grupās Jēkabpils Sporta skolu pārstāvēja arī šaha nodaļas audzēkņi.
U–10 vecuma grupā piedalījās Rainers Lapiņš, kuram šoreiz sacensības nebija veiksmīgas. Neskatoties uz to, ka viņu bija pievīlusi veselība, viņš sacensībās piedalījās, cīnījās un palika deviņpadsmitais no divdesmit diviem dalībniekiem.
U–14 vecuma grupā, konkurējot ar 20 jaunajiem šahistiem, startēja Renārs Petrovs un Kristers Policāns. Abi dalībnieki cīnījās atbilstoši savām spējām, labs rezultāts Kristeram– 7. vieta, kas tomēr liedza iekļūt Latvijas Jauniešu čempionāta finālā (palika pirmais rezervists). Savukārt Renāram liktenīga izrādās kļūda piektajā partijā, nedodot iespēju cīnīties par augstām vietām, tāpēc ieņemta 12.vieta.
Informāciju sagatavoja Guntis Jankovskis, šaha nodaļas treneris