Uzvaras un zaudējums volejbolistu kontā

Jēkabpils Sporta nams 11.janvārī uzņēma LVF Jaunatnes čempionāta U-17 grupas spēlētājus, lai trīs komandu konkurencē noskaidrotu sacensību posma uzvarētājus. Spēlē pret ‘’Daugavpils BJSS’’ komandu ‘’Jēkabpils SS’’ volejbolistiem zaudējums ar rezultātu 0:3, savukārt cīņa pret ‘’Cēsu pilsētas Sporta skola/Siguldas VĢ’’ volejbolistiem pēc četriem setiem vainagojas ar uzvaru (3:1). Posma kopsavilkumā 2.vieta ar iegūtajiem 3 punktiem.
Daugavpilī, 12.janvārī, LVF Ziemas kausa izcīņas ietvaros ‘’Jēkabpils SS’’ U-13 grupas volejbolisti spēkiem mērojās ar ‘’Smiltenes sporta skola’’ un ‘’Daugavpils BJSS’’ komandām. Sacensības vainagojas ar divām skaistām uzvarām, abas komandas tiek pārspētas ar vienādu rezultātu 4:0, dienas kopsavilkumā 1.vieta un nodrošināta vieta ‘’Ziemas kausa’’ finālā.