Vieglatlētes startē Māra Bružika kausa izcīņā

No Jēkabpils Sporta skolas uz Koknesi, lai 3.jūlijā startētu sacensībās, kur piecās vecuma grupās trīssoļlēkšanas disciplīnā tika noskaidroti uzvarētāji, devās audzēknes Zane Zemīte (U-20) un Paula Kļaviņa (U-16). Rezultāti jaunajām vieglatlētēm ir ļoti labi- Paulai 7.vieta (9,62m), savukārt Zanei, neskatoties uz to, ka startēja tikai divu dalībnieku konkurencē, iegūta 1.vieta (12,35m), kas ir vērtējama pārliecinoši, jo no otrās vietas ieguvējas Zane aizleca par vairāk kā trīs metriem.
Šo sacensību mērķis ir popularizēt trīssoļlēkšanu Kokneses novada un Latvijas iedzīvotāju vidū, veicinot novadu savstarpējo sadarbību sporta jomā, kā arī iepazīstināt ar šo vieglatlētikas disciplīnu iesācējus un amatierus.
Foto: jaunās vieglatlētes kopā ar treneri Aivaru Nori un sacensību saimnieku Māri Bružiku (Aivara Nora personīgais arhīvs)