Vieglatlēti atklātajās starpnovadu sporta skolu sacensībās

Jēkabpils stadionā 11.septembrī notika trešās atklātās starpnovadu sporta skolu sacensības vieglatlētikā U-12, U-14 un U-16 vecuma grupās. Sacensībās piedalījās ne tikai tuvāko novadu sporta skolu audzēkņi, bet arī Ogres un Tukuma vieglatlēti. Kuplais dalībnieku skaits- 173, pārstāvot astoņas sporta skolas, pierādīja jauno sportistu vēlmi un gatavību pārbaudīt spēkus starp sāncenšiem, jo visu vasaru aktīvos treniņos tika strādāts pie rezultātu uzlabošanas. Šīs sacensības bija lielisks veids parādīt savu varēšanu, uzstādīt personīgos rekordus un norādīt uz savu konkurētspēju vieglatlētikas arēnā…
Jēkabpils Sporta skolas vieglatlētikas nodaļas audzēkņi savās vecuma grupās deviņas reizes kāpa uz augstākā goda pjedestāla pakāpiena, lai saņemtu zelta vērtās medaļas- 1.vieta Sandrai Brikmanei šķēpmešanā (43,68m), Kristiānai Bērziņai tāllēkšanā (4,84m), augstlēkšanā Elzai Eglītei (1,30m), Dagmārai Midzenei (1,60m) un Danielam Ģiedrim (1,48m), 1000 metru skrējienā Alisei Gabrielai Miteniecei (3:36.61s), Elīzai Paveļjevai (3:36.34s) un Donatam Urtānam (3:05.23s), savukārt Agnesei Zvaigznei Elksnītei 300 metru skrējienā (49,02s).
2.vietas ieguvēji savās vecuma grupās ir Katrīna Daudzvārde (300m, 58.00s), Mārtiņš Renāts Jukšs (bumbiņas mešana, 42,57m), Vestards Kalve (augstlēkšana, 1,25m), Ksenija Varta (300m, 49,98s), kā arī ‘’Jēkabpils SS1’’ komandas stafetes skrējējas Elza Eglīte, Kristiāna Bērziņa, Rēzija Vītola un Paula Kļaviņa (57,04s).
Bronzas vērtās godalgas ieguvēji ir Kristiāna Bērziņa (šķēpa mešana, 24,71m), Edijs Dobelis (1000m, 4:07.18s), Vestards Kalve (tāllēkšana, 3,49m) un Rēzija Vītola (šķēpa mešana, 26,99m).
Audzēkņus sacensībām sagatavoja, kā arī atradās līdzās, lai uzmundrinātu un sniegtu vēl kādu padomu, treneri Aivars Noris, Ģirts Lamba, Anatolijs Macuks un Ainis Raubiškis.
Sacensības noritēja pozitīvā un dinamiskā gaisotnē- visi priecājās pēc ilgāka laika posma viens otru satikt, aktīvi tika pārspriesti uzrādītie rezultāti un nākotnes plāni. No sirds ceram, ka situācija mūsu valstī saglabāsies labvēlīga arī turpmāk, ka netiks noteikti sacensību ierobežojumi, jo šādas sacensības ir nepieciešamas kā padarītā darba atskaites punkts, kā dzinulis trenēties arvien vairāk un vairāk, jo uz citu sportistu sasniegumu fona kāds pa īstam aptver kāds var un vēlās būt.