Vieglatlēti godam pārstāv Latviju Eiropas komandu čempionātā

Treneris Ainis Raubiškis: ”Esam atgriezušies mājās no Eiropas komandu čempionāta 2.līgā, kas norisinājās Stara Zagora, Bulgārijā. Atgriezušies ar labiem rezultātiem : Aleksandrs Kucs (Jēkabpils Sporta skolas absolvents) izcīnot 2.vietu 4x100m stafetē sasniedza trešo rezultātu Latvijas vēsturē- 40,22 sekundes! Jaunā augstlēcēja Lāsma Zemīte titulētajā pretinieču sabiedrībā, kur četrām dalībniecēm personīgie rezultāti bija augstāki par Latvijas rekordu 1,97 metri, izcīnīja augsto 5.vietu atkārtojot savu PB 1,81 metrs! Prieks par jēkabpiliešiem, kas godam aizstāvēja Latvijas izlases krāsas!!! 🏆”

 

Vairāk informācijas par Latvijas komandas sniegumu: https://athletics.lv/lv/article/4071/latvijas-vieglatleti-eiropas-komandu-cempionata-septitaja-vieta