Vieglatlēti nebeidz pārliecināt par savu apņēmību uzvarēt

Jēkabpils 3.vidusskolas vieglatlētikas arēna 22.janvārī atlases sacensību Jēkabpils zonā uz Latvijas čempionātu un Jēkabpils Sporta skolas atklāto sacensību vieglatlētikā ietvaros uzņēma U-14 vecuma grupas sportistus, lai noskaidrotu vieglatlētus, kas kvalificējas dalībai Latvijas čempionātā, kā arī lai pārbaudītu mācību treniņu darba rezultātus, popularizējot vieglatlētiku skolēnu vidū. Sacensības bija kupli pārstāvētas, tāpēc jo lielāks prieks par Jēkabpils Sporta skolas septiņiem audzēkņiem, kas ar saviem rezultātiem izcīnīja iespēju startēt Latvijas čempionātā telpās U-14 vecuma grupai , kas norisināsies 2.februārī Rīgas Sporta manēžā- Kseniju Vartu, Kristiānu Bērziņu, Lindu Zemīti, Alisi Gabrielu Mitenieci, Rēziju Kurnosenko, Danielu Ģiedri un Emīlu Lambu.
Sacensību kopsavilkumā uz goda pjedestāla kāpa Emīls Lamba ar pārliecinošu 1.vietu 300 skrējienā (43,86s), Kristiānai Bērziņai 2.vieta 300m skrējienā (47.40s) un tāllēkšanā (4,69m), Ksenijai Vartai 2.vieta 60 m/barjerskrējienā (10,65s), savukārt Lindai Zemītei 1.vieta 300m skrējienā (47,03s) un 3.vieta tāllēkšanas disciplīnā ar uzveiktajiem 4,60 metriem. Liels gandarījums par konkurētspējīgajiem sportistiem, kas ne tikai neatslābst paši, bet arī uztur tonusā savus konkurentus!
Latvijas čempionātā daudzcīņās, kas norisinājās 25.janvārī Rīgas Sporta manēžā, no Jēkabpils Sporta skolas audzēkņiem startēja Elija Poriete un Rēzija Vītola. Cīņa par vietām izvērtās ļoti smaga, bet vieglatlētes izdarīja visu no sevis atkarīgo un ieņēma attiecīgi 11. un 12. vietu, kā pievienoto vērtību sacensībām pieliekot uzstādītos personīgos rekordus.