Vieglatlēti pārved četrus kausus

Deviņi Jēkabpils Sporta skolas vieglatlēti 10.jūlijā devās uz Ogri, lai ņemtu dalību Maxima Jaunatnes kausa sacensībās U-16 vecuma grupai. Mājās mūsu sportisti pārveda četrus kausus- šķēpa mešanā sievietēm vairāk kā 40 dalībnieču konkurencē laurus plūca Sandra Brikmane (41,72m), augstlēkšanas disciplīnā vīriešiem labākais sasniegums jeb pieveikts 1,71 metrs ir Ralfam Eglītim. Pirmo reizi savā vieglatlētes karjerā 300 metru barjerskrējienā cīnījās Dagmāra Midzene, ar rezultātu 48,19s ieņemot 2.vietu četrpadsmit dalībnieču konkurencē. Trešais pakāpiens uz goda pjedestāla godam tika piešķirts mūsu komandas sieviešu stafetes skrējējām Paulai Kļaviņai, Dagmārai Midzenei, Elīzai Paveļjevai un Rēzijai Vītolai, kas sacensībās uzlaboja arī rekordu Jēkabpils mērogā (2:32,35). Joprojām notiek intensīvs treniņprocess, ir ieplānots blīvs sacensību kalendārs un tajā nav vietas šaubām par iespējām. #Vieglatlēti var
Foto: athletics.lv