Vieglatlēti uzsāk jaunā mācību gada sacensību sezonu

Ar ļoti labi organizētām bērnu daudzcīņas sacensībām U-10 un U-12 vecuma grupām Kokneses sporta centra stadionā 4.septembrī noritēja jaunā mācību gada pirmās sacensības vieglatlētikā. U-10 vecuma grupām spēku pārbaude notika četrcīņā (60m skrējienā, tāllēkšanā, bumbiņas mešanā un 400m skrējienā), bet U-12 vecuma grupai sacensības notiek jau pieccīņā kur sakrīt tikai pirmās divas disciplīnas, bet klāt nāk vēl augstlēkšanas disciplīna, šķēpa mešana un 600 metru skrējiens.
No divpadsmit startējušajiem Jēkabpils Sporta skolas vieglatlētiem godalgas pārveda Ralfs Bogdanovičs, kuram 1.vieta U-10 vecuma grupas kopvērtējumā (kā arī labākie rezultāti katrā daudzcīņas disciplīnā atsevišķi), Elzai Eglītei 2.vieta U-12 vecuma grupā un labākais sniegums augstlēkšanas disciplīnā, savukārt Ervīnam Fiļovam 3.vieta un bronzas godalga U-10 grupas puišu konkurencē. Papildus individuālajiem startiem notika arī komandu cīņa, kur Jēkabpils Sporta skolas zēnu komanda saņēma uzvarētāju kausu. Lielisks starts jaunajai treniņu un sacensību sezonai!
Foto no sportistu personīgā arhīva