Vieglatlētiem brīvdienu nav

Madonā 30.janvārī notika Madonas BJSS organizētais ziemas čempionāts U-16 vecuma grupas vieglatlētiem, kur par medaļām katrs sportists startēja trīs vieglatlētikas disciplīnās. Jēkabpils Sporta skolu pārstāvēja četri audzēkņi, kuri uz mājām pārveda četras medaļas. Augstākais pakāpiens uz goda pjedestāla godam nopelnīts ir Elijai Porietei (1000m, 3.44,3s), 2.vietu saņēmēji ir Ralfs Eglītis (augstlēkšana, 1,60m) un Paula Kļaviņa (tāllēkšana, 4,53m), kura uz goda pjedestāla kāpa arī otreiz, lai saņemtu izcīnīto 3.vietas godalgu trīssoļlēkšanas disciplīnā (9,61m).
Foto: Aivars Noris (Paula Kļaviņa, 2.vieta)
Ar mērķi popularizēt un attīstīt vieglatlētiku Rīgā un Latvijā, no 31.janvārim līdz 1.februārim notika tradicionālais Rīgas atklātais čempionāts vieglatlētikā telpās, kur piedalījās arī septiņi mūsu skolas audzēkņi- Edvarts Eglītis, Ieva Ivanova, Kristīne Ivanova, Ralfs Lipenītis, Kristers Mežinskis, Elīna Tumša un Zane Zemīte. Lai arī medaļas netika izcīnītas, treneri šo sacensību startus vērtē kā ļoti labus, jo mūsu vieglatlēti izdarīja visu no sevis atkarīgo, bet kā pievienotā vērtība jāmin Zanes Zemītes, kurai pavisam nedaudz pietrūka līdz trešajai vietai,  uzstādītais personīgais rekords tāllēkšanā.