Vieglatlētiem notiek attālinātās sacensības

Pēc vieglatlētikas nodaļas trenera Aivara Nora iniciatīvas laika periodā no 7.decembra līdz 27.decembrim notika Jēkabpils Sporta skolas organizētās attālinātās sacensības vieglatlētikas daudzcīņā. Sacensību mērķis bija pārbaudīt treniņu rezultātus laikā, kad tie notiek ierobežotos apstākļos un parādīt, ka attālinātās sacensības ir daļa no pilnvērtīga treniņprocesa. Savu audzēkņu rezultātus treneri fiksēja individuāli un godprātīgi, par prioritāti uzstādot iespēju audzēkņiem sacensties ar citiem sportistiem. Kopā attālinātajās sacensībās piedalījās 108 vieglatlēti, pārstāvot četras sporta skolas, no tiem 101 sportists, atbilstoši sacensību nolikumam, startēja visās četrās disciplīnās.
Jēkabpils Sporta skolas audzēkņi izcīnīja astoņas godalgas dažādās vecuma grupās. Vislielākais iegūtais punktu skaits un godam nopelnītā 1.vieta starp U-12 vecuma grupas meitenēm, kur bija vislielākā konkurence- 31 dalībniece, ir Elzai Eglītei (1675p.), kurai punktus nodrošināja pirmās vietas augstlēkšanā (1,35m) un pildbumbas grūšanā (9,39m), kā arī otrie labākie rezultāti 60 metru skrējienā (9,23s) un tāllēkšanas disciplīnā (3,85m). Katrīnai Daudzvārdei ir 3.vieta (1167p.) un visātrākais rezultāts 60 metru skrējienā (9,10s).
Starp U-14 vecuma grupas meitenēm līdere ir Kristiāna Bērziņa (2321p.), uzrādot labākos rezultātus 60 metru skrējienā (8,04s), tāllēkšanā (4,78m) un augstlēkšanā (1,40m), kā arī tikai par 10 cm piekāpjoties pildbumbas grūšanā labākā rezultāta ieguvējai (10,23m). Otrās vietas ieguvēja ir Annija Bogdanova (2023p., otrs labākais rezultāts 60 metru skrējienā (8,30s) un tāllēkšanā- 4,51m).
Meiteņu konkurencē U-16 vecuma grupā uzvaru svin Dagmāra Midzene (2327p.), visātrāk pieveicot 60 metru attālumu (7,89s) un pārlecot 1,55 metru atzīmi augstlēkšanas disciplīnā. Tāllēkšanā Dagmārai ir otrais labākais sacensību rezultāts savā vecuma grupā- 4,55 metri.
Starp puišiem U-18 vecuma grupā nepārspēts palika Edvarts Eglītis ar iegūtajiem 2769 punktiem un labāko rezultātu 60 metru skrējienā (7,23s), augstlēkšanā (1,90m) un pildbumbas grūšanā (16,10m). Meiteņu konkurencē 3.vieta Samantai Ņesterenko (1863p.), bet U-20 vecuma grupā ļoti labus rezultātus uzrādīja vienīgā dalībniece Kristīne Ivanova, iegūstot 2196 punktus un svinot uzvaru par izaicinājuma pieņemšanu, izvēloties piedalīties sacensībās.
Šis sarežģītais laiks, kad visi, pielāgojoties ierobežojumiem, mēģina neapstāties un iet uz priekšu, lai nezaudētu visu, kas jau sasniegts, tikai pierāda to, ka mums visiem ir sapņi un mērķi! Bet, lai tie piepildītos, vairāk kā jebkad ir nepieciešama apņēmība un pašdisciplīna. Lai gada nogalē uz svētku mielasta galda, kas simbolizē jauno gadu, mums visiem ir sapņi, aizrautība, centība, darba prieks, sportisks azarts, mērķtiecība, veselīgs spīts, veselība un sulīgi smiekli!