Vieglatlētiem sportiskā sezona rit ar pilnu jaudu

Madonas Sporta centra hallē 9.janvārī norisinājās Madonas BJSS ziemas čempionāts vieglatlētikā U-14 grupām. Katrs dalībnieks drīkstēja startēt trīs disciplīnās.
Jēkabpils Sporta skolu pārstāvēja 15 vieglatlēti. Vislabāk veicās tāllēkšanas disciplīnā, kur jēkabpilieši ieņēma visu goda pjedestālu- 1.vieta Kristiānai Bērziņai (4,60m), 2.vieta Lindai Zemītei (4,46m) un 3.vieta Rēzijai Kurnosenko ar pieveiktajiem 4,33 metriem. Vēl Kristiānas Bērziņas sasniegumu kontā ir labākais rezultāts un augstākais pakāpiens 60m/barjerskrējienā (10,2s), kā arī 3.vieta augstlēkšanā (1,40m). Lindai Zemītei sacensības atnes augsto 2.vietu 60m/barjerskrējienā (10,3s), savukārt zēnu konkurencē Danielam Ģiedrim sudraba vērtais sasniegums ir augstlēkšanas disciplīnā (1,45m), kur meiteņu konkurencē 3.vieta ir Rēzijai Kurnosenko (1,40m). Gribam uzteikt arī tos vieglatlētus, kas šoreiz palika ārpus goda pjedestāla, par treniņos un sacensībās ieguldīto darbu un novēlam nezaudēt mērķtiecību, kas noteikti vainagosies ar panākumiem!