Vieglatlētu starti Madonā

Divpadsmit vieglatlēti 28.februārī pārstāvēja Jēkabpils Sporta skolu Madonā, kur notika ziemas čempionāts U-12 vecuma grupai. Šādas sacensības nosaka ne tikai labākos vieglatlētus konkrētajā vecuma grupā, bet ir arī ļoti laba pieredze jaunajiem sportistiem, lai radinātu pie lielās konkurences, mācītu organizēties un pieņemt ne tikai uzvaras. Starp meitenēm augstākie novērtējumi ir Elzai Eglītei (1.vieta augstlēkšanā, 1,30m; 2.vieta tāllēkšanā, 3,86m), un Paulai Zvaigznei (1.vieta pildbumbas 1,5kg grūšanā, 8,05m; 2.vieta rokasbumbas Nr.1 mešanā, 18,30m). Zēnu konkurencē medaļnieki ir Mārtiņš Renāts Jukšs (1.vieta 600m skrējienā, 1:55.8s) un Vestards Kalve (1.vieta augstlēkšanā, 1,30m; 3.vieta 60m/barjerskrējienā, 11,9s). Paldies par cīņassparu arī Lanai Novikovai, Nikolai Liepiņai, Annijai Grandānei, Andrim Ruhmanam, Neo Andrejevam, Raineram Lapiņam, Ralfam Bogdanovičam un Ervīnam Fiļovam, kuri šoreiz palika ārpus goda pjedestāla, bet izrādīja ne mazāku neatlaidību, lai godam pārstāvētu mūsu skolu sacensībās. Treneri Aivars Noris un Ainis Raubiškis savu audzēkņu startus vērtē kā ļoti labus, piebilstot, ka mājās pārvestas ne tikai medaļas un gandarījums par padarīto, bet tika arī laboti Madonas vieglatlētu rekordi pilsētas līmenī.