Vieglatlētu starts Panevēžā

Vieglatlētikas sezona rit pilnā sparā un mūsu sporta skolas vieglatlēti, gatavojoties valsts čempionātiem, veiksmīgi nostartēja un mājup atveda 14 medaļas no Panevēžas atklātā čempionāta. U-18 grupā augstlēkšanā gan zēniem gan meitenēm viss pjedestāls piederēja mūsu sportistiem. 1.vietā Edvarts Eglītis (1.90m), otrais Markus Urtāns (1.75m) un trešais Kristiāns Lipenītis (1.65m). Meitenēm 1.vieta Elīnai Tumšai (1.65m), otrā Lāsma Zemīte (1.60m) un trešā Paula Krūmiņa (1.55m). 60 metru skrējienā uzvaru un sezonas labāko rezultātu Latvijā savā grupā izcīnīja Lāsma Zemīte (8.00). 1.vietu 800m skrējienā izcīnīja Kristers Mežinskis (2:10,11s). 2.vietu 60m/b izcīnīja Kristiāns Lipenītis (9.11s). U-20 grupā 1.vietu 60m/b (8.90s) un 2.vietu ar sezonas labāko rezultātu Latvijā 300m uzrādīja Ralfs Lipenītis (37,66s). 1.vietu 300m (42.20s) un 3.vietu tāllēkšanā izcīnīja Ieva Ivanova . Otro vietu tāllēkšanā (5.48m) izcīnīja Zane Zemīte. Divas trešās vietas 60m (8.27s) un 300m (43.75s) izcīnīja Kristīne Ivanova. Vēl atlikušas dažas sacensības un starts valsts čempionātos. Veiksmi turpmākajos startos!
Informāciju un foto sagatavojis Ainis Raubiškis, vieglatlētikas nodaļas treneris