Volejbolisti neatlaidīgi savā apņēmībā

U-14 vecuma grupas volejbolistus Latvijas Jaunatnes volejbola čempionāta posms 26.janvārī pulcēja Jēkabpils 2.vidusskolā. Mūsu volejbolisti, ar identisku rezultātu 2:0 uzvarot ‘’Minusas Volejbola skola’’ un ‘’Talsu novada Sporta skola’’ komandas spēlētājus, ieguva 6 punktus un ierindojās 1.vietā.
Ļoti labu sniegumu uzrādīja arī U-16 vecuma grupas volejbolisti 25.janvārī Dundagā, kur LVF Jaunatnes čempionāta ietvaros trīs setu spēlē tikās ar ‘’Kuldīgas NSS/Skrunda’’ komandas spēlētājiem. Cīņa vainagojās ar panākumiem un rezultātu 3:0 Jēkabpils Sporta skolas audzēkņu labā. Mājinieku komanda ‘’Talsu NSS/Dundaga’’ sīkstāk turējās pretī mūsu volejbolistiem, spēle ievilkās līdz pieciem setiem, rezultātā bumbas pretinieka laukumā uzvaras punktus atnesa ‘’Jēkabpils SS’’ komandas spēlētājiem (3:2).