Volejbolisti no Cēsu turnīra atgriežas ar uzvarām

Astotais volejbola turnīrs ‘’Cēsu kauss-2020’’ 26.septembrī pie sevis uzņēma divas Jēkabpils Sporta skolas volejbola komandas. U-17 grupā kopā piedalījās četras komandas, spēles notika pēc formāta- 3 seti neatkarīgi no rezultāta, cik setus uzvar, tik punkti tiek iegūti. Treneris Raivis Obrumans- ‘’Pirmā spēle puišiem bija pret Tukumu, droša uzvara (3:0). Spēlē pret ‘’Minusas VS’’ iesākums pavisam slikts (0:8), bet tiek uzvarēts pirmais sets, otrajā atzīstam pretinieku pārākumu, savukārt trešais un izšķirošais sets aizrit jau mūsu zīmē, seko uzvara 2:1. Pēdējā spēle bija pret mājiniekiem- ar nelieliem kritumiem, bet tomēr droša uzvara 3:0 un mūsu uzvara U-17 vecuma grupā visā turnīrā! Komandas sastāvā spēlēja Ernests Krakops (arī turnīra labākais spēlētājs komandā), Linards Seglērs, Kristers Landzāns, Raivis Gutāns, Rihards Podāns, Matīss Fonabergs, Rinalds Kalniņš un Endijs Soldāns.’’

Otra bija apvienotā ‘’Jēkabpils/Aizkraukle’’ komanda, kas startēja U-15 piecu komandu konkurencē trenera Gunta Grigaļa vadībā. Komandai pārliecinošs sniegums- ar 2:0 uzvarētas tika divas cēsinieku komandas, kā arī Valkas un Minusas volejbola skolu volejbolisti. Finālā uz laukuma pretī stājās ‘’Cēsu PSS/Siguldas VĢ’’, kas ar 2:1 tika uzveikti un rezultātā arī mūsu U-15 komandai 1.vieta turnīra kopvērtējumā!