Volejbolisti pretiniekiem neļauj atslābt

Otrais Vasaras spēļu posms 22.jūlijā dinamiskā gaisotnē notika Gulbenē un šoreiz, parādīt ko spēj, aizbrauca jau sešas Jēkabpils Sporta skolas jauno volejbolistu komandas. Jāpiebilst, ka sacensību nolikums paredz komandām pieteikties ar savu nosaukumu, kas paliek nemainīgs visu posmu laikā.
Puiši sacensībās bija cīņasspara pilni, bumba tika pakļauta un rezultāti liek gavilēt- arī otrajā posmā U-11 grupas komandu konkurencē 1.vieta ‘’Jēkabpils’’ volejbolistiem! Uzvarētāju komandas sastāvā spēlē Ernests Grudinskis, Kristofers Kotovičs, Kristers Elksnis un Daniels Bajārietis (treneris Aivis Kokins). Komandām ‘’Jēkabpils 1’’ un ‘’Jēkabpils 2’’ šajā posmā jau labāka saspēle veidojās, atnesot attiecīgi 4. un 6.vietu U-11 grupā. Starp U-13 grupas volejbolistiem trenera Gunta Grigaļa vadībā cīnījās divas komandas un abām komandām godam nopelnītas balvas! 1.vieta trīspadsmit komandu konkurencē komandai ‘’Skarbie’’- Rihardam Stivriņam, Mārtiņam Deinam Stepkam, Tomasam Ločmelim, Ričardam Mežaraupam un Valteram Verečinskim, bet 2.vieta Raineram Veipam, Emīlam Ieviņam, Emīlam Vasiļauskim un Renāram Jaksonam, kas cīnījās komandas ‘’Rokijs’’ sastāvā. Komanda ‘’Metro’’, kuras sastāvā ir U-15 grupas volejbolisti, vēl krāj spēkus, Gulbenes posmā ieņemot sesto vietu vienpadsmit komandu vidū.
Trešais Vasaras spēļu posms 5.augustā notiks Valgundē- lai sokās!

Foto: sportistu personīgais arhīvs