Volejbolisti stiprāko komandu trijniekā

Nedēļas nogalē, 23 un 24.novembrī, Sporta skolas U-15 grupas volejbola komanda devās uz Vecumnieku novada Valli, lai finālspēlēs noskaidrotu Latvijas Kausa izcīņas jauniešiem stiprāko komandu. Pirmajā spēlē pret Daugavpils BJSS jaunieši cieta sakāvi ar rezultātu 0:3, bet, saglabājot sportisko azartu un ticību saviem spēkiem, jau nākošajā spēlē ar rezultātu 1:3 tika uzvarēta Vecumnieku NDSS volejbola komanda. Nākamā diena atnesa pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 3:0 pār Rīgas Volejbola skola, kā arī ar 3:2 tika pārspēta Kuldīgas NSS/Skrunda.  Kopvērtējumā Jēkabpils SS volejbolisti ierindojās 2.vietā, par vienu punktu piekāpjoties Daugavpils BJSS volejbola komandai, apliecinot treneru Raivja Obrumana un Gunta Grigaļa prasmi uzturēt jauno volejbolistu augstās darba spējas un motivāciju cīnīties, lai sasniegtu arvien augstākus rezultātus.