Volejbolistiem smagākās cīņas vēl priekšā

Latvijas Jaunatnes čempionāta otrajā sabraukumā U-15 vecuma grupas volejbolistiem 2.februārī Vecumniekos notika spēles pret komandām ‘’Kuldīgas novada sporta skola/Skrunda’’ un ‘’Rīgas Volejbola skola1’’. Sabraukums mūsu volejbolistiem izvērsās skarbs, rezultāts 1:3 pret abām pretinieku komandām.
Kopumā čempionāta pirmais posms virslīgā Jēkabpils Sporta skolas komandas volejbolistiem rezultējies ar divām uzvarām un trīs zaudējumiem, bet skumt vēl ir pāragri, jo 22.-23.februārī spēles laukumā tiksies nespēlējušās komandas, kuru rezultāti un iegūtie punkti, savukārt, noteiks, vai mūsu spēlētāji ir iekļuvuši finālposmā, lai cīnītos par čempionāta medaļām, vai tomēr vēl jāpacīnās būs ar otrās līgas spēcīgākajām komandām. Līdz turpmākajām cīņām vēl ir laiks, tāpēc novēlam mūsu volejbolistiem treniņos savā labā izmantot katru minūti, lai uzlabotu savas prasmes un uzkurinātu sportisko niknumu, bet mēs, atbalstītāji, turēsim savus īkšķus par puišiem, lai izdodas realizēt visas bumbas pretinieku laukumā.