Volejbolistu pretinieki piedzīvo sagrāvi

Jēkabpils 3.vidusskolas volejbola laukumā 17.janvārī uz LVF Jaunatnes čempionāta sacensību posmu sabrauca četras U-12 grupas komandas. Spēļu kopvērtējuma rezultāts liedz ilgāk to noklusēt, jo gandarījums par Jēkabpils Sporta skolas jaunajiem volejbolistiem ņem virsroku. ‘’Daugavpils BJSS ‘’ komanda ar ievērojamu pārspēku tika sagrauta (4:0), identisks rezultāts mūsu volejbolistu kontā ar ‘’Rīgas Volejbola skola’’ komandu (4:0) un ‘’Cēsu pilsētas Sporta skola/Siguldas VĢ’’ volejbolistiem (4:0). Spēļu rezultāti runā paši par sevi, sacensību posma kopvērtējumā ovācijas un 1.vieta ar iegūtajiem 24 punktiem, kam sekos loģisks turpinājums ar nodrošinātu vietu finālā. Divu diena cīņa, kas risinājās 18.-19.janvārī Daugavpilī, pulcēja U-15 grupas volejbolistus. Uzvaru mūsu volejbolisti ar identisku rezultātu 3:1 kaldināja pret ‘’Jelgavas novada sporta centrs’’ un ‘’Vecumnieku novada domes sporta skola’’ komandām, savukārt pretinieku pārākumu atzina tiekoties laukumā ar ‘’Daugavpils BJSS’’ volejbolistiem, rezultāts 0:3.