Zelta, sudraba un bronzas uzvara Latvijas Čempionātā

Pēc ilgiem un mērķtiecīgiem treniņiem, kā arī izturot atlasi starp U-14 vecuma grupas vieglatlētiem, uz Rīgu 2.februārī devās seši sporta skolas audzēkņi. Kā visaugstākais sasniegums un apliecinājums ieguldītajam darbam jāmin Emīla Lambas pārliecinoši iegūtā 1.vieta starp divdesmit sešiem dalībniekiem 300 skrējienā ar rezultātu 42,15s. Otrs augstākais sasniegums, kas deva iespēju ar lepnumu kāpt uz goda pjedestāla divreiz, ir Lindas Zemītes sasniegumu kontā-2.vieta tāllēkšanas disciplīnā (4,94m) un bronzas vērtais pakāpiens 300 metru skrējienā (46,39s). Liels prieks un gandarījums ir par visiem mūsu perspektīvajiem sportistiem, kas, nežēlojot savus spēkus, aizstāvēja Jēkabpils Sporta skolas godu- Kristiānai Bērziņai, Alisei Gabrielai Miteniecei, Ksenijai Vartai un Danielam Ģiedrim, kā arī paldies treneriem Aivaram Norim un Ģirtam Lambam par profesionālu audzēkņu sagatavošanu.

Foto: www.athletics.lv