Mazie basketbolisti cīnās par Kārums kausiem

18. un 19.martā Rīgā – Olimpiskajā sporta centrā, Teikas vidusskolā un Imantas vidusskolā –, kā arī Salaspils jaunajā sporta namā notika tradicionālie turnīri 10 un 11 gadus vecajiem basketbolistiem, kuros 88 komandas no visas Latvijas cīnījās par Kārums kausiem.

Latvijas Jaunatnes basketbola līgas sacensību jaunākie dalībnieki sacenšas minibasketbolā un basketbola elementu stafetēs. Turnīra laikā tiks apbalvoti konkursa „Uzzīmē Kārums kausa biezpiena sieriņu” uzvarētāji.

Kārums kauss ir pirmās oficiālās sacensības jaunajiem basketbolistiem, kas tradicionāli risinās skolēnu brīvdienās un pulcē apmēram tūkstoti mazo spēlētāju.

Latvijas Jaunatnes Basketbola līgas direktors Edijs Eglītis: „Šis turnīrs sagādā pirmo sacensību pieredzi mazajiem basketbolistiem. Parādās pirmie meistarības aizmetņi, bet, galvenais, ir ļoti daudz emociju un spēlētprieka, kas motivē bērnus vēl cītīgāk trenēties un vairāk iemīlēt basketbolu. Esam priecīgi atjaunot sadarbību ar Kārums, kas palīdzēs mūsu turnīram kļūt vēl interesantākam un krāšņākam. ”

SIA „Rīgas Piensaimnieks” Mārketinga daļas vadītāja Ieva Ražinska: „Kārums produkcija ir neatņemama ikdienas sastāvdaļa daudziem bērniem Latvijā, un liela daļa no viņiem lolo sapni kļūt par izciliem sportistiem un čempioniem. Kārums Kauss ir pirmais posms, kurā izbaudīt visu, ko sniedz sports – aizrautību un cīņassparu mazajiem dalībniekiem, līdzjušanas prieku un lepnumu atbalstītājiem. Mēs esam gandarīti, ka varam būt daļa no šī izaugsmes posma, to veidot un atbalstīt, lai tas sniegtu prieku, kā arī veicinātu aktīvu un veselīgu ikdienu jau no pašas bērnības.”

Mūsu 2003.g.dz. (U-11) zēniem tika piedzīvoti divi zaudējumi ar Rīdzene – Sport 2000 B komandu un Madonas 1. komandu, savukārt iepriecināja gūtās uzvaras pār Rīdzene – Sport 2000 A komandu 36:24 un Madonas 2. komandu 34:14

Sezonas noslēguma posms paredzēts jūnija sākumā Rīgā. Tajā varēs piedalīties ikviena komanda, kas būs startējusi vismaz vienā posmā.