Nozīmīgas uzvaras futbolā

     Pirmo spēli Latvijas jaunatnes futbola čempionāta B apakšgrupā aizvadīja Jēkabpils SS U-13 komanda, kas sezonu uzsāka ar uzvaru 5:3 pār Rēzeknes FA-2. Bumbu divreiz pretinieku vārtos raidīja Maksims Kavisnkis, bet pa vienam – Armands Ovsjuks, JegorsTrofimovs un Deniss Gasparovičs. Nākamo spēli jēkabpilieši aizvadīs trešdiena, 27.aprīlī plkst.17:00 Jēkabpils stadionā, kad savā laukumā uzņems kaimiņus – Viesītes sporta skolu.

Preiļu novada BJSS kausa izcīņā futbolā (8×8) Jēkabpils SS U-14 komanda izcīna sudraba medaļas, kuras nodrošināja uzvaras ar 4:0 pār Preiļiem II (Kaspars Neverovskis – 2, Vladislavs Libiks un Jegors Trofimovs – pa 1) un Preiļiem I (V. Libiks – 3, J. Trofimovs – 1), bet izšķirošajā cīņā ar minimālu pārsvaru 1:2 nācās piekāpties Rēzeknes novada komandai (K. Neverovskis – 1).

Starptautiskajā bērnu futbola turnīrā „Daugavpils cup – 2016” piedalījās U-9 grupas audzēkņi un nodemonstrēja pārliecinošu sniegumu, piekāpjoties vien ar

2:5 BFC “Daugavpils” pirmajai komandai. Svarīgas un sīvas uzvaras izcīnītas ar 5:1 pārspējot RFS, ar 1:0 uzveicot Vitebsku un ar 3:2 „Rīgas “Daugavu”, ar 5:3 apspēlējot BFC “Daugavpils” II, bet ar 5:2 uzvarot gan „Dinamo”, gan arī „Ošmjani”. Komandas vērtīgākais un rezultatīvākais spēlētājs bija Rinalds Sola, bet ļoti labi nospēlēja aizsargs Linards Stašāns un vārtsargs Gustavs Alberts Gumbelis. Šoreiz ņemot vērā, ka Jēkabpils SS U-9 grupa startēja ārpus kārtas, tad komanda uz goda pjedestāla neuzkāpa, bet viņu pārliecinošā spēle liecina, ka jaunie futbolisti būtu uz visaugstākā pakāpiena.