Ogres čempionāts sudraba kaluma

Uz Ogres novada sporta centra atklātajām sacensībām U-10 un U-12 vecuma grupās Jēkabpils sporta skola devās kuplā skaitā – pavisam 31 jaunais vieglatlēts. Šis čempionāts jēkabpiliešiem tika aizvadīts galvenokārt sudraba godalgu zīmē. U-12 grupā pārliecinošu sniegumu augstlēkšanas sektorā demonstrēja Vestards Kalve, kas izcīnīja zelta medaļu ar rezultātu 1,33m, bet godalgotajā 2.vietā ierindojās Ralfs Bogdanovičs (1,15m). Otrais ātrākais 60m skrējienā bija Dāvis Līcītis (9,14s). Trīs sudraba godalgas izcīnīja Katrīna Daudzvārde – 60m (9,00s), augstlēkšanā (1,15m) un 300m (47,98s). Savukārt, U-10 grupā divreiz uz goda pjedestāla otrā pakāpiena kāpa Viktorija Logina – 60m (9,70) un tāllēkšanā (3,46m) un vienreiz Olafs Veikšāns – bumbiņas mešanā (32,51m).