Dambrete lielo skolu grupā.

11.martā Jēkabpils Sporta skolā notika skolēnu sporta spēļu sacensības dambretē, kur sacentās lielo skolu dambretisti četrās vecuma grupās. 2008.gadā dzimušajiem un jaunākiem 1.vieta ar 5 punktiem Jēkabpils pamatskolas komandai (Robertam Konstantinovam, Līnai Gogulei, Amandai Tomiņai), 2.vieta ar 3,5 punktiem Viesītes vidusskolas komandai ( Elizabetei Ievai Brīvulei, Linardam Aldiņam, Artūram Brunovskim), 3.vieta ar 0,5 punktiem Jēkabpils 2.vidusskolas komandai (Iļjam Anohinam, Maksimam Bogdanovam, Laurai Vilkastei). 2006.-2007.gadā dzimušajiem 1.vieta ar 7,5 punktiem Jēkabpils Valsts ģimnāzijas komandai (Artim Lipšam, Sandijam Voitiņam, Evelīnai Stikānei), 2.vieta ar 5 punktiem Jēkabpils pamatskolas komandai (Arvim Prokopenko, Reinim Krūmiņam, Anetei Gogulei), 3.vieta ar 4 punktiem Jēkabpils 2.vidusskolas komandai (Viktorijai Hucanu, Ivanam Hitro, Iļjam Gaveiko), 4.vieta Viesītes vidusskolas komandai ar 1,5 punktiem. 2004.-2005.gadā dzimušajiem 1.vieta ar 4,5 punktiem Jēkabpils Valsts ģimnāzijas komandai (Normundam Lucijanovam, Jānim Vingrim, Danai Atroščenkovai), 2.vieta ar 4 punktiem Jēkabpils 2.vidusskolas komandai (Artūram Krastiņam, Artūram Pavlovam, Anastasijai Jermakovai), 3.vieta ar 0,5 punktiem Viesītes vidusskolas komandai (Kristam Murānam, Danielam Smirnovam, Ancei Bantauskai). 2000.-2003.gadā dzimušajiem 1.vieta ar 8 punktiem Jēkabpils Agrobiznesa koledžas komandai (Jevģēnijai Bogdanovai, Markusam Kunickim, Tomasam Jānim Ozoliņam), 2.vieta ar 5 punktiem Jēkabpils Valsts ģimnāzijas komandai (Ralfam Rubenim, Renāram Lucijanovam, Līnai Nijazi), 3.vieta ar 4 punktiem Viesītes vidusskolas komandai (Paulai Tīrumniecei, Hardijam Valdemāram Brūverim, Viesturam Zaļakmenam), 4.vieta ar 1 punktu Jēkabpils 2.vidusskolas komandai. Paldies par sacensību raitu norisi skolotājiem Initai Smirnovai un Jānim Kudiņam!