Dambrete mazo skolu grupā

12.martā Jēkabpils Sporta skolā notika skolēnu sporta spēļu sacensības dambretē mazo skolu grupā. Sacentās divu vecuma grupu dambretisti, kur 2007.gadā dzimušajiem un jaunākiem 1.vieta ar 7 punktiem Mežāres pamatskolas komandai (Denisam Bogdanovam, Jolantai Lapeškinai, Elīnai Bogdanovai), 2.vieta ar 5,5 punktiem Biržu pamatskolas komandai (Nikitam Šopeiko, Adrianam Tabunovam, Laurai Čerpinskai), 3.vieta ar 4,5 punktiem Zasas vidusskolas komandai (Mārcim Gaštolam, Raivo Mikušānam, Esterei Savičai), 4.vieta ar 1 punktu Rubeņu pamatskolas komandai. 2004.-2006.gadā dzimušajiem 1.vieta ar 12 punktiem Biržu pamatskolas komandai ( Laurai Pazuhai, Dāvim Romanovskim, Markusam Labutim), 2.vieta ar 8 punktiem Zasas vidusskolas komandai (Mārcim Gremzem, Egīlam Austrumam, Karolinai Kuzmenko), 3.vieta ar 7,5 punktiem Mežāres pamatskolas komandai (Jānim Bogdanovam, Vladam Pentelejevam, Darjai Ivanovai), 4.vieta Rubeņu pamatskolas komandai (7 punkti), 5.vieta Ābeļu pamatskolas komandai (6,5 punkti), 6.vieta Dignājas pamatskolas komandai (4 punkti). Paldies par sacensību raitu norisi Mežāres pamatskolas sporta skolotājam Vladimiram Golubevam!