Noslēdzas lielo skolu futbols

Jēkabpils Valsts ģimnāzijas sporta laukumā 30.septembrī notika skolēnu sporta spēļu sacensības futbolā 2009.gadā dzimušajiem un jaunākiem zēniem un 2001.- 2004.gadā dzimušajiem jauniešiem. 2009.gadā dzimušajiem un jaunākiem zēniem piecu komandu konkurencē pārliecinošu uzvaru izcīnīja Jēkabpils 2.vidusskolas komanda- Ričards Vībāns, Markuss Beķeris, Niklāvs Kaulakāns, Kristers Vīndedzis, Rihards Voitks, Iļja Anohins, Gļebs Anohins, Dins Sekretovs, Iļja Skopenko, Maksims Steničkins un Kārlis Buķis, kuri spēja visas sacensību spēles noslēgt ar uzvaru- ar 3:1 uzveica Salas vidusskolas komandu, ar 9:0 Krustpils pamatskolas komandu, ar 2:0 Jēkabpils 3.vidusskolas komandu, ar 2:0 Viesītes vidusskolas komandu…

2.vieta Jēkabpils 3.vidusskolas komandai- Rodrigo Reinfeldam, Markusam Dābolam, Aleksam Anufrijevam, Kristeram Juškevičam, Naurim Puķānam, Norbertam Antonovičam, Gabrielam Gobam, Nikolai Liepiņai, Tomam Audzeram un Ervīnam Fiļovam, kuri ar 2:1 uzveica Viesītes vidusskolas komandu, ar 3:0 uzveica Salas vidusskolas komandu, ar 6:0 uzveica Krustpils pamatskolas komandu.

3.vietu izcīna Viesītes vidusskolas komanda- Andris Brunovskis, Aleks Siņicins, Maksims Nils Sebežs, Matīss Zubkovs, Rauls Petrass Kateiva, Ralfs Jaundālders, Toms Roberts Ločs, Dāvis Kirstuks, Daniels Grobiņš, Jānis Malnačs, kuri ar 2:1 uzveica 4.vietas ieguvējus, Salas vidusskolas komandu un ar 6:0 uzveica 5.vietas ieguvējus, Krustpils pamatskolas komandu. Salas vidusskolas komanda ar 3:0 uzveica Krustpils pamatskolas komandu.

2001.-2004.gadā dzimušie jaunieši vispirms priekšsacīkstēs tikās divās apakšgrupās, tad šo apakšgrupu uzvarētāji un otro vietu ieguvēji tikās pusfināla spēlēs, kur Jēkabpils Agrobiznesa koledžas komanda ar 2:0 uzveica Jēkabpils Valsts ģimnāzijas komandu, iegūstot tiesības tālāk spēlēt par 1.-2.vietu un tādas pat tiesības izcīnīja Jēkabpils 3.vidusskolas komanda, kura ar 2:1 uzveica Viesītes vidusskolas komandu. Spēlē par 5.-6.vietu tikās Jēkabpils 2.vidusskolas komanda un Zasas vidusskolas komanda, kur ar 1:0 uzvaru guva un izcīnīja 5.vietu Jēkabpils 2.vidusskolas komanda. Fināla spēles izvērtās ļoti spraigas, jo abu spēļu pamatlaiks beidzās neizšķirti un tikai pēcspēles soda sitieni izšķīra vietu likteni- spēlē par 3.vietu soda sitienos veiksmīgāki bija Viesītes vidusskolas futbolisti (4:1), atstājot Jēkabpils Valsts ģimnāzijas komandu 4.vietā. Viesītes vidusskolas komandā spēlēja- Raivis Stumbiņš, Edvīns Caune, Kristers Bruzgulis, Mārcis Caune, Viesturs Zaļakmens, Viesturs Berģis, Dāgs Niks Bruņenieks, Imants Kokarevičs, Vladislavs Pupeļs, Nauris Mutulis.

Spēlē par 1.-2.vietu soda sitieni labāk izdevās Jēkabpils Agrobiznesa koledžas komandai (3:2), kas ļāva tai izcīnīt uzvaru, atstājot Jēkabpils 3.vidusskolas komandu 2.vietā. Jēkabpils Agrobiznesa koledžas komandas sastāvs- Renārs Brūniņš, Maksims Kavinskis, Kristers Liģeris, Vladislavs Libiks, Maksims Fjodorovs, Deniss Gasparovičs, Rinalds Krastiņš, Artūrs Vilnragis, Haralds Stepāns, Edvīns Aleksandrs Jaunzems. Jēkabpils 3.vidusskolas komandas sastāvs- Raivis Randohs, Ralfs Beinarovičs, Roberts Sauts, Adrians Hnikins, Armands Vasiļevskis, Vadims Kapustins, Artūrs Turkupols, Nauris Polis, Aivis Šatalovs, Madars Bīmanis. Paldies par laukumu sagatavošanu spēlēm Jēkabpils Valsts ģimnāzijas sporta skolotājam Jevgenijam Jubelim!

Paldies par spēļu tiesāšanu  Jēkabpils Sporta skolas futbola nodaļas treneriem Edmundam Zvaigznem un Valdim Vizulim!

Informāciju sagatavoja Tatjana Donāne, skolu sporta metodiķe

Vairāk foto: http://jekabpilssportaskola.lv/galerija/futbols-2001-2004-dz-jauniesiem-un-2009-g-dz-un-jaunakiem-zeniem-lielo-skolu-grupa/