Sacensības tautas bumbā

Jēkabpils 3.vidusskolā notika skolēnu sporta spēļu sacensības tautas bumbā 2008.gadā dzimušajiem un jaunākiem zēniem un meitenēm lielo skolu grupā. Zēniem uzvara Jēkabpils 3.vidusskolas komandai- Emīlam Ieviņam, Dairim Irbītim, Jānim Irbītim, Sandijam Skurjatam, Reinim Mūrniekam, Danielam Ģiedrim, Renāram Jaksonam, Rodrigo Reinfeldam, Emīlam Haukam, Markusam Rulietim, Raivo Šļujevam, Emīlam Rulietim. 2.vieta Jēkabpils pamatskolas komandai- Oliveram Beķerim, Robertam Konstantinovam, Deividam Filipam Salmiņam, Artūram Tomaševskim, Emīlam Makaram, Laurim Peltmanim, Laurim Tananam, Raivo Krastiņam, Emīlam Vasiļauskam, Arvīdam Liepiņam, Dāvim Apsītim. 3.vieta Krustpils pamatskolas komandai- Andrim Rjaposovam, Dmitrijam Žukovam, Danielam Līdumniekam, Kristiānam Ģeidānam, Kristiānam Kolosovskim, Danielam Kuzminam, Pāvelam Larionovam, Mārtiņam Jegorovam, Matīsam Danielam Vētram, Marutam Peipiņam. 4.vieta zēnu konkurencē Viesītes vidusskolas komandai. Meitenēm uzvara arī Jēkabpils 3.vidusskolas komandai- Evelīnai Akmenei, Nikolai Burovai, Kristiānai Butānei, Sofijai Lukašovai, Evelīnai Skudrovai, Luīzei Kitovai, Ievai Ošānei, Elzai Eglītei, Laurai Dzirkalei, Alīnai Girļanu. 2.vieta Jēkabpils pamatskolas komandai- Kristiānai Purviņai, Esterei Midegai, Katrīnai Grīgai, Silvai Ugrikai, Anželikai Orlovai, Annijai Bogdanovai, Vivitai Puķinskai, Katei Patrīcijai Grebskai, Santai Bērziņai, Evelīnai Cirponei, Katrīnai Lipskai, Alisei Gabrielai Miteniecei. 3.vieta Krustpils pamatskolas komandai- Rūtai Voičonokai, Elīnai Dorošai, Elīnai Aletai Ozolai Ozoliņai, Samantai Ābelei, Meldrai Jaunušānei, Ilutai Kļaviņai, Annijai Žagarei, Annijai Jerumai, Elīnai Krilovai, Endžijai Andriksonei, Nikolai Boiko, Danielai Romanovskai. 4.vieta sacensībās Viesītes vidusskolas komandai un 5.vieta Jēkabpils 2.vidusskolas komandai. Paldies par sacensību raitu norisi Jēkabpils 3.vidusskolas sporta skolotājiem Ainim Raubiškim, Vitai Brikmanei, Modrim Osvaldam , Vilnim Vīksnem un viņu palīgiem tiesnešiem!