Skolēnu sporta spēles šahā

Jēkabpils Sporta skolas telpās notika skolēnu sporta spēļu sacensības šahā 2004.gadā dzimušajiem un jaunākiem lielo skolu grupā. Šogad sacensībās piedalījās rekordliels šahistu skaits- 34 dalībnieki no četru skolu komandām. Individuālajā konkurencē zēniem 1.vieta Renāram Petrovam no Jēkabpils 3.vidusskolas komandas ar izcīnītajiem 6 punktiem ( no 6 iespējamajiem). 2.vieta Ralfam Rinkēvičam no Jēkabpils 2.vidusskolas ar izcīnītajiem 5 punktiem un 3.vieta Raineram Lapiņam no Jēkabpils 3.vidusskolas ar izcīnītajiem 5 punktiem. Meiteņu konkurencē uzvara Alisei Klidziņai ar izcīnītajiem 5 punktiem, 2.vieta Alisei Laimiņai – 4 punkti (abas meitenes pārstāv Jēkabpils 3.vidusskolu), 3.vieta Evelīnai Stikānei no Jēkabpils Valsts ģimnāzijas ar izcīnītajiem 4 punktiem. Komandu vērtējumā, kur tika ņemti vērā katras komandas trīs labākie zēnu sniegumi un divi labākie meiteņu sniegumi, 1.vieta ar 24 punktiem Jēkabpils 3.vidusskolas komandai- Renāram Petrovam, Raineram Lapiņam, Kristeram Policānam, Alisei Klidziņai un Alisei Laimiņai. 2.vieta Jēkabpils pamatskolas komandai ar 17,5 punktiem- Artūram Maksimovam, Tomam Karpovam, Arvim Dilānam, Rutai Midegai, Amandai Tomiņai. 3.vieta ar 14,5 punktiem Jēkabpils Valsts ģimnāzijas komandai- Jurim Soltumam, Normundam Lucijanovam, Artim Lipšam, Evelīnai Stikānei, Keitai Reiņikovai. Paldies par sacensību raitu norisi Jēkabpils Sporta skolas šaha nodaļas trenerim Gunāram Pušmucānam!