Skolu sacensības volejbolā

Skolēnu sporta spēļu sacensību kalendārā nākamās ir volejbola sacensības, kur kā pirmā vecuma grupa Ābeļu pamatskolā startēja 2000.-2003.gadā dzimušie jaunieši un jaunietes. Šoreiz spēles noritēja tikai divus setus, kur neizšķirta gadījumā liela nozīme bija ikvienam šo setu laikā gūtajam punktam, jo uzvarēja komanda ar lielāku pozitīvo bilanci. Jauniešiem pārliecinošu uzvaru izcīnīja Jēkabpils Valsts ģimnāzijas komanda- Linards Bružs, Edijs Krakops, Ako Līdaks, Toms Prokopenko, Jurģis Prokofjevs, Renārs Vasiļjevs, Māris Upenieks, Sandis Ozoliņš, Rūdolfs Griķis, kuri visus savus pretiniekus uzveica ar rezultātu 2:0 – Aknīstes vidusskolas komandu, Jēkabpils 3.vidusskolas komandu, Jēkabpils Agrobiznesa koledžas komandu, Zasas vidusskolas komandu. 2.vieta sacensībās Aknīstes vidusskolas komandai-Laurim Zaičenkovam, Tomam Mežaraupam, Kārlim Griškam, Jānim Žuravskim, Andim Zaičenkovam, Intaram Tabunovam, Andim Skrodim, kuri arī savus pretiniekus – Jēkabpils 3.vidusskolas komandu, Jēkabpils Agrobiznesa koledžas komandu un Zasas vidusskolas komandu uzveica ar rezultātu 2:0. Tālāko vietu liktenis izšķīrās tikai pēc savstarpējās spēlēs uzvarētajiem-zaudētajiem setiem, kur labāka to attiecība un arī 3.vieta sacensībās Jēkabpils Agrobiznesa koledžas komandai- Laurim Katkevičam, Edvīnam Aleksandram Jaunzemam, Kristiānam Subbotinam, Artjomam Orlovam, Raivim Vasiļivam, Raitim Spuriņam, Artūram Grāvītim. 4.vieta Jēkabpils 3.vidusskolas komandai un 5.vieta Zasas vidusskolas komandai. Jaunietēm sacensībās piedalījās septiņu skolu komandas, kur vispirms izspēles notika divās apakšgrupās un pēc tajās izcīnītajām vietām komandas sacentās tālāk. Par 1.-2.vietu spēle notika starp Zasas vidusskolas komandu un Jēkabpils Agrobiznesa koledžas komandu, kur ļoti sīvā cīņā uzvaru izcīnīja Zasas vidusskolas komanda- Inese Korņejeva, Iveta Korņejeva, Diāna Dadeika, Līga Tumša, Marta Demkova, Elīna Girone, Katrīna Ģeidāne. 2.vieta Jēkabpils Agrobiznesa koledžas komandai- Benitai Kārkliņai, Viktorijai Priedeslaipai, Rebekai Zekantei, Viviānai Žitkovai, Gabrielai Usānei, Viktorijai Rožkovai, Leldei Bravackai. Spēlē par 3.-4.vietu tikās Jēkabpils Valsts ģimnāzijas un Jēkabpils 3.vidusskolas komandas, kur uzvaru un sacensībās 3.vietu izcīnīja Jēkabpils Valsts ģimnāzijas komanda- Paula Ancāne, Valērija Hartmane, Anna Jaunzema, Sintija Gutberga, Sindija Gutberga, Elizabete Vaidere, Linda Čivča, Līna Nijazi. 5.vieta sacensībās Aknīstes vidusskolas komandai, 6.vieta Viesītes vidusskolas komandai un 7.vieta Jēkabpils 2.vidusskolas komandai. Paldies par sacensību raitu norisi spēļu tiesnešiem Edgaram Lambam un Guntim Grigalim!