Skolu sports 2019./2020. mācību gadā

Noslēdzies kārtējais mācību gads, kas šogad bija ar agrāk nepieredzēto attālināto mācību procesu, tādēļ šogad skolēnu sporta spēļu kopvērtējums izpalika, jo sacensības pēc 13.marta vairs nenotika. 16.jūnijā Ābeļu pamatskolā sporta skolotāji pulcējās uz noslēguma sanāksmi, kuras sākumā mācību jomas veselība un fiziskās aktivitātes koordinatores Aivita Ķiploka un Dagnija Vībāne iepazīstināja ar aktualitātēm, kuras stāsies spēkā mācību priekšmetā sports 1., 4., 7. un 10.klasēs ar jauno 2020./2021. mācību gadu. Turpinājumā tika atzīmēti katras skolas labākie sasniegumi skolu sportā šajā mācību gadā un sveikti skolotāji. Paldies sporta skolotājiem par ieguldīto darbu skolēnu sagatavošanā skolu sporta sacensībām- Initai Smirnovai, Lāsmai Mičulei, Artūram Elksnītim (Jēkabpils pamatskola), Aivitai Ķiplokai (Krustpils pamatskola), Dagnijai Vībānei, Aivim Kokinam, Jevgenijam Jubelim (Jēkabpils Valsts ģimnāzija), Innai Semjonovai, Irinai Veleckai (Jēkabpils 2.vidusskola), Vitai Brikmanei, Modrim Osvaldam, Vilnim Vīksnem, Ainim Raubiškim (Jēkabpils 3.vidusskola), Olitai Treinei (Aknīstes vidusskola), Madarai Naglei-Galdiņai (Zasas vidusskola), Pēterim Krastiņam, Verneram Grandānam ( Salas vidusskola), Jānim Kudiņam, Ģirtam Milaknim (Viesītes vidusskola), Zigmundam Znotiņam (Jēkabpils Agrobiznesa koledža), Imantam Beķeram (Biržu pamatskola), Vladimiram Golubevam (Mežāres pamatskola), Tatjanai Permaņickai, Vitālijam Permaņickim (Sūnu pamatskola), Jurim Rubiķim (Rubeņu pamatskola), Tatjanai Donānei (Ābeļu pamatskola), Vitai Liepiņai (Rites pamatskola- Viesītes vidusskolas izglītības programmas īstenotājvieta), Kristīnei Piļščikovai (Dignājas pamatskola), Sintijai Kovaļovai, Litai Salai, Ņinai Čehovičai (Variešu sākumskola), Līgai Zalānei (Atašienes vidusskola), Imantam Silavam (Vīpes pamatskola). Paldies skolēniem, kuri piedalījās dažādu sporta veidu sacensībās līdz ārkārtas situācijas sākumam un palīdzēja savu skolu komandām izcīnīt atbilstošās vietas! Liels paldies Jēkabpils pilsētas, Aknīstes novada, Krustpils novada, Jēkabpils novada, Salas novada un Viesītes novada pašvaldībām par sniegto finansiālo atbalstu balvu iegādēm skolu sporta sacensību godalgoto vietu ieguvēju komandām un individuālajiem dalībniekiem! Liels paldies par sadarbību skolu sporta sacensību tiesāšanā Jēkabpils Sporta skolas vadībai un treneru kolektīvam un Jēkabpils Sporta centra darbiniekiem! Lai visiem skaista, piedzīvojumiem bagāta vasara!
Tatjana Donāne, skolu sporta metodiķe