Uzvaras kauss Biržu pamatskolai!

Biržu internātpamatskolā notika skolēnu sporta spēļu sacensības futbolā 1998.-2001.gadā dzimušajiem zēniem mazo skolu grupā, kur spēkiem mērojās septiņas komandas. Spēles norisinājās divās apakšgrupās, pēc kuru gūtajiem rezultātiem noritēja tālākās spēles. Sacensībās 7.vieta Ābeļu pamatskolas komandai, spēlē par 5.vietu uzvara Rubeņu pamatskolas komandai, kura ar 3:0 uzveica 6.vietas ieguvēju – Dignājas pamatskolas komandu . Pēc pusfināla rezultātiem , spēlē par 3.vietu tikās mājinieki – Biržu internātpamatskolas komandas zēni pret  Mežāres pamatskolas komandu, ar 1:0 uzvara un 3.vieta Biržu internātpamatskolas komandai – Gatim Bizūnam, Kristapam Jukšam, Jānim Eglītim, Edgaram Grincunam, Artūram Blūmam, Edvīnam Ozoliņam, Edijam Vilišķim, Oļegam Ņesterovam, Kirillam Maščalkinam. Spēlē par 1.vietu tikās Biržu pamatskolas komanda un Zasas vidusskolas komanda, šajā cīņā ar 1:0 uzvara Biržu pamatskolai. 2.vieta Zasas vidusskolas komandai –Kasparam Iesalniekam, Marekam Geižānam, Alvim Kazanauskam, Vadimam Kuzmenko, Uģim Vasiļivam, Kristiānam Jānim Radiņam, Raivo Aleksejevam, Raulam Babānam, Kārlim Spēkam. Uzvarētājkomandā spēlēja –Dinārs Neilands, Lauris Voitehovičs, Kaspars Galdiņš, Romualds Krūza, Arvis Rutkis, Ritvars Strods, Dāvis Jaudzems, Jānis Bite, Ritvars Geižāns, Ilvars Daumanis.

Paldies skolotājiem, par labi sagatavotiem futbolistiem! Par sacensību raitu norisi paldies sacensību galvenajiem tiesnešiem Jurim Puķītim un Jurim Ratniekam, laukuma tiesnešiem – Linardam Jermalovičam, Artūram Kurakulovam un Ērikam Raciņam!

Tatjana Donāne,

skolu sporta metodiķe