Treneru kontaktinformācija

BASKETBOLS

‘’Basketbols latviešiem nav tikai sporta spēle kā daudzas citas. Tas ir Basketbols- latviešu nacionālais sports: pašas Laimas likts un nolemts. Daļiņa no mūsu godkārības un mūsu lepnuma, daļiņa no mūsu tautas ģēnija’’ (V.Dārziņš)
Jēkabpils Sporta skolas treneri zina kā motivēt jaunos sportistus kļūt par īstiem komandas spēlētājiem, radot viņos vēlmi sasniegt arvien labākus rezultātus, kas ir iespējams tikai ieguldot regulāru, neatlaidīgu un smagu darbu.
Artūrs Elksnītis :

Artūrs Elksnītis

contact_phone 29 942 646
Juris Bobrovs :

Juris Bobrovs

contact_phone 29 293 460
Artis Izotovs :

Artis Izotovs

contact_phone 20541681
Edgars Leja :

Edgars Leja

contact_phone 22 462 452
Aigars Vanags :

Aigars Vanags

contact_phone 26 196 734
Andris Čerjaks :

Andris Čerjaks

contact_phone 26 521 215

FUTBOLS

‘’Par futbolu ir jādzird, tas ir jāredz un tajā ir jāpiedalās, tomēr par visu būtiskākā vērtība Latvijas futbolā ir cilvēks. Neatkarīgi no lomas – spēlētājs, treneris, tiesnesis, līdzjutējs, bērna mamma vai tētis, – mēs vēlamies strādāt un darbu paveikt tā, lai Latvijas futbola ģimenes cilvēki būtu iedvesmoti atrasties futbolā un to attīstīt!’’ (Latvijas Futbola Federācija)
Nodarbošanās ar futbolu sportistam izvirza augstas prasības- tās ir saistītas ar spēles tehnikas un taktikas apgūšanu, ar organisma funkcionālo iespēju paaugstināšanos, ar ievērojamiem enerģijas patēriņiem treniņu procesā un augstu gan fizisko, gan psiholoģisko slodzi sacensībās. Mūsu treneriem audzēkņi kļūst par spēlētājiem ar dzelzs raksturu…
Ruslans Bajārietis :

Ruslans Bajārietis

contact_phone 29 945 366
Raimonds Gailis :

Raimonds Gailis

contact_phone 29 584 692
Dzintars Zvaigzne :

Dzintars Zvaigzne

contact_phone 29 328 388
Valdis Vizulis :

Valdis Vizulis

contact_phone 28208009
Edmunds Zvaigzne :

Edmunds Zvaigzne

contact_phone 29907773
Kārlis Beikerts :

Kārlis Beikerts

contact_phone 28 749 849

HANDBOLS

”Daudziem tas šķiet brutāls, traumatisks sporta veids. Bet bieži, arī manā paziņu lokā, ir gadījies, ka priekšstats mainās, kad cilvēks aiziet paskatīties kaut vai vienu spēli un uzzina noteikumu pamatprincipus. Tad saka – jā, nebiju iedomājies, ka handbols ir kas vairāk par skraidīšanu, grūstīšanos un bumbas mētāšanu pa laukumu. Galvenais jau ir ieraudzīt, ka šī spēle ir gan organizēts uzbrukums, gan organizēta aizsardzība noteiktā laikā.” ( S.Veršakovs)
Šobrīd Sporta skolas Handbola nodaļā ir tikai meiteņu un sieviešu komandas, bet, pateicoties mūsu treneru ieguldītajam darbam, tās sevi ir pierādījušas- ar mūsu skolas spēlētāju sīkstumu un sacensībās klātesošo dinamisko virzīšanos pretī uzstādītajiem mērķiem tās pazīst gan mūsu valsts handbola saimē, gan ārpus Latvijas robežām.
Kornēlija Borodovska :

Kornēlija Borodovska

contact_phone 29550857
Ieva Lapsa :

Ieva Lapsa

contact_phone 24118 568
Lāsma Mičule :

Lāsma Mičule

contact_phone 29 782 141
Vita Brikmane :

Vita Brikmane

contact_phone 26 566 790

ŠAHS

‘’Šahs ir inteliģenta un prātu attīstoša spēle, kas sevī ietver sporta, zinātnes un mākslas iezīmes.’’ ( Viesturs Kapče)
Nevienam nav noslēpums, ka šaha spēle attīsta domāšanu, loģiku un citas prasmes. Tas prasa lielu pacietību, koncentrēšanās spēju un māca paredzēt vairākus gājienus uz priekšu. Šaha nodaļas treneri sarežģītas lietas prot izskaidrot vienkārši.
Guntis Jankovskis :

Guntis Jankovskis

contact_phone 26 487 719
Gunārs Pušmucāns :

Gunārs Pušmucāns

contact_phone 29 594 103

VIEGLATLĒTIKA

Vieglatlētika ir sporta veids, kas apvieno vairākas soļošanas, skriešanas, lēkšanas un mešanas disciplīnas. Tā bieži tiek uzskatīta par visu sporta veidu karalieni, jo ir ienākusi cilvēku dzīvēs jau kopš to agras bērnības. Vieglatlētikas pamatā ir fiziskie vingrinājumi, kas ir dabīgi un labi zināmi jebkuram no mums- kustība, iešana, skriešana, lēkšana un mešana. Sakarā ar to, ka vieglatlētikā uzvar tas, kas aizskrien visātrāk, aizlec vistālāk vai visaugstāk, aizmet vistālāk vai savāc visvairāk punktu izejot no tā, kurā disciplīnā sportists piedalās, tas ir arī viens no objektīvākajiem sporta veidiem.
Par mūsu treneru profesionalitāti runā viņu audzēkņu augstie sasniegumi.
Anatolijs Macuks :

Anatolijs Macuks

contact_phone 26324847
Ģirts Lamba :

Ģirts Lamba

contact_phone 26525051
Vilnis Vīksne :

Vilnis Vīksne

contact_phone 28640900
Ainis Raubiškis :

Ainis Raubiškis

contact_phone 29 100 567
Aivars Noris :

Aivars Noris

contact_phone 26 809 363

VOLEJBOLS

Volejbola spēle pieprasa no sportista dažādas kompetences- ātru kustēšanos, zibenīgu reakciju mainot atrašanās vietu un kustēšanās ātrumu, spēju augstu uzlekt, būt stipram, veiklam un izturīgam. Spēles laikā sportisti izbauda plaša spektra emocijas- dzīvesprieku, veselīgu modrumu, iniciatīvu un vēlmi uzvarēt. Tādejādi volejbols ir ne tikai sporta veids, kas stiprina fizisko izturību, bet arī lielisks atpūtas veids.
Jēkabpils Sporta skolas volejbola nodaļas treneri spēj audzēkņus apveltīt ar lūša spēku un izveicību.
Mārcis Obrumans :

Mārcis Obrumans