Volejbolistu cīņas

Divas dienas Latvijas Kausa izcīņas finālspēles aizvadīja U-15 grupas zēni. Cīņas par kausu jēkabpilieši uzsāka ar uzvaru piecu setu garumā – 3:2 pār RVS I un noslēdzošajā dienas spēlē ar 3:0 pārspējot Cēsu PSS/Siguldas VĢ komandu. Otrā dienā Jēkabpils SS volejbolisti turpināja uzvaras gājienu un ar rezultātu 3:0 apspēlēja Zvejniekciema vsk./Ādažu BJSS, bet galvenajā cīņā par 1.vietu pašās setu galotnēs ar rezultātu 0:3 (24:26; 20:25; 21:25) nācās piekāpties Daugavpils BJSS un kopvērtējumā ierindoties otrajā pozīcijā

Nacionālās līgas 2.divīzijā izbraukuma spēlē Jēkabpils Juniori/JSS tikās ar Talsiem, kas turnīra tabulā atrodas tikai par vienu pozīciju augstāk par jēkabpiliešiem, t.i. 2.vietā. Neskatoties uz to, ka komandas vadošie spēlētāji startēja Baltijas līgā, Juniori cīnījās par katru bumbu, bet līdz uzvarai setu galotnēs pietrūka pavisam nedaudz un tika piedzīvots zaudējums ar rezultātu 0:3. Nākamā spēle izbraukumā, 8.janvārī ar Kuldīgas NSS.

Daugavpilī, starptautiskajā volejbola turnīrā „M. Purenes kauss” startēja Jēkabpils SS U-13 grupas zēni, kam bija izaicinājums spēlēt 6:6, jo Latvijas Kausa izcīņā un Latvijas čempionātā viņiem spēles tiek aizvadītas četriniekos. Jēkabpilieši ar 3:0 apspēlēja Kauņu un ar 2:1 pārspēja gan Daugavpils BJSS II, gan arī Viļņu. Savukārt, ar 0:3 nācās piekāpties Tukuma SS un Daugavpils BJSS I. Jēkabpils SS komandas kontā izcīnītās 3 uzvaras un piedzīvotie 2 zaudējumi ierindoja viņus godalgotajā 3.vietā. Komandas treneris Guntis Grigalis.