Absolventi

Absolventi 2020./2021. mācību gadā

Profesionālās ievirzes izglītības programmā “BASKETBOLS”, programmas kods  20V 813 00 1 

  1. Vadims Bucs,
  2. Kārlis Būka,
  3. Jānis Censonis,
  4. Niks Klints,
  5. Edgars Navenickis,
  6. Mārtiņš Niedrītis,
  7. Dāvis Daniels Raceps,
  8. Mārtiņš Rozenbergs,
  9. Linards Stivriņš,
  10. Vadims Šihovskis,
  11. Tomass Veigulis,

 

Profesionālās ievirzes izglītības programmā “ŠAHS”, programmas kods  20V 813 00 1 

1.   Alise Klidziņa,

2.   Artūrs Krastiņš,

  1. Renārs Petrovs,
  2. Nauris Pinne,
  3. Kristers Policāns,
  4. Haralds Potapenko,
  5. Ralfs Rinkevičs,
  6. Juris Soltums,
  7. Evelīna Stikāne.

 

Profesionālās ievirzes izglītības programmā “VIEGLATLĒTIKA”, programmas kods  20V 813 

  1. Dace Bērziņa,
  2. Ralfs Eglītis,
  3. Arita Nijazi,
  4. Elīza Paveļjeva,
  5. Svens Spēks,
  6. Donats Urtāns,
  7. Markus Urtāns,
  8. Rebeka Zekante.

 

Profesionālās ievirzes izglītības programmā “BASKETBOLS”, programmas kods  30V 813 00 1 

  1. Daniels Bārbals,
  2. Dāvis Bērziņš,
  3. Roberts Čakšs,
  4. Tomass Indriksons,
  5. Tomass Krastiņš,
  6. Artūrs Liepiņš.

 

Profesionālās ievirzes izglītības programmā “ŠAHS”, programmas kods  30V 813 00 1 

  1. Rainers Grandāns,
  2. Liāna Stulpiņa.

 

 

Profesionālās ievirzes izglītības programmā “VOLEJBOLS”, programmas kods  30V 813 00 1

 

  1. Zigurds Adamovičs,
  2. Vladislavs Blumbergs,
  3. Pāvels Jemeļjanovs,
  4. Dāvis Emīls Melnis,
  5. Edvīns Skrūders,
  6. Dāniels Dunaiskis,
  7. Edgars Kalnozols,
  8. Kristers Leķis,
  9. Raivis Vilcāns,
  10. Pauls Jurģis Prokofjevs,
  11. Toms Prokopenko,
  12. Kristers Sils,
  13. Raivis Vasiļivs

Absolventi 2019./2020. mācību gadā

Sakarā ar apgūto profesionālās ievirzes izglītības programmu “BASKETBOLS,”

programmas kods  30V 813 00 1:

  1. Adrians Čiekurs,
  2. Matīss Indriksons,
  3. Renārs Spūlis,
  4. Iļja Stogovs,
  5. Renārs Urbāns,
  6. Ritvars Zalāns,
  7. Emīls Mārtiņš Aleksejuks,

Sakarā ar apgūto profesionālās ievirzes izglītības programmu “ŠAHS,” programmas kods  30V 813 00 1:

  1. Kārlis Mālnieks,
  2. Daniils Gaveiko

Sakarā ar apgūto profesionālās ievirzes izglītības programmu “HANDBOLS,” programmas kods  30V 813 00 1:

  1. Amanda Ovsjuka

Sakarā ar apgūto profesionālās ievirzes izglītības programmu “VIEGLATLĒTIKA,” programmas kods  30V 813 00 1:

  1. Edvīns Voitiņš,
  2. Aleksandrs Kucs,
  3. Zane Zemīte,
  4. Ieva Ivanova,
  5. Krišjānis Knodze.

Sakarā ar apgūto profesionālās ievirzes izglītības programmu “VOLEJBOLS,” programmas kods  30V 813 00 1:

  1. Edijs Krakops,
  2. Edvīns Aleksandrs Jaunzems,
  3.  Jānis Glaudiņš.

Absolventi 2018./2019. mācību gadā

Par apliecību izsniegšanu Jēkabpils Sporta skolas absolventiem
Sakarā ar apgūto profesionālās ievirzes izglītības programmu basketbolā izsniegt apliecības:
1 Aivars Caunītis
2 Emīls Repeļs
3 Arvis Rutkis
4 Jānis Mežinskis
5 Kristers Tumšs
6 Toms Vecumnieks
Sakarā ar apgūto profesionālās ievirzes izglītības programmu galda tenisā izsniegt apliecību:
1 Valērijai Naumovai
Sakarā ar apgūto profesionālās ievirzes izglītības programmu handbolā izsniegt apliecības:
1 Dinija Burda
2 Santa Čevere
3 Jūlija Damenauska
4 Valērija Gerasimova
5 Gita Kaulakane
6 Linda Kvedere
7 Agnese Lapiņa
8 Lāsma Ludborža
9 Dina Robežniece
 
Sakarā ar apgūto profesionālās ievirzes izglītības programmu volejbolā izsniegt apliecības:
1 Oskars Elksnītis
2 Ritvars Elksnītis
3 Arvis Freimanis
4 4. Valdis Spodris

Absolventi 2017./2018. mācību gadā

Sakarā ar apgūto profesionālās ievirzes izglītības programmu basketbolā izsniegt apliecības:
1 Matīss Koļesinskis
2 Andrejs Grustāns
3 Artis Izotovs
4 Emīls Lūciņš
Sakarā ar apgūto profesionālās ievirzes izglītības programmu futbolā izsniegt apliecības:
1 Aivars Daņilovs
3 Ēriks Kalvāns
3 Ēriks Kalvāns
4 Andrejs Kušnarjovs
5 Mihails Leščovs
6 Rainers Ragainis
7 Maksims Tavkins
8 Armands Tiltiņš
9 Elvijs Višņevskis
Sakarā ar apgūto profesionālās ievirzes izglītības programmu šahā izsniegt apliecības:
1 Daniels Bogorods
2 Kaspars Ņukša
 
Sakarā ar apgūto profesionālās ievirzes izglītības programmu vieglatlētikā izsniegt apliecības:
1 Jānis Puriņš
 
Sakarā ar apgūto profesionālās ievirzes izglītības programmu volejbolā izsniegt apliecības:
1 Jorens Dāgs Degtjarovs
2 Dāvis Kristers Midzenis
3 Ojārs Seglērs
4 Uģis Vasiļivs

Absolventi 2016./2017. mācību gadā

Apliecības par profesionālās ievirzes izglītības programmas apguvi saņēmuši Jēkabpils Sporta skolas izglītojamie:
Basketbolā
 
     
1 Reinis Jānis Avotiņš
2 Lauris Upenieks
3 Dāvis Šteinarts
4 Agris Bojārs
5 Artūrs Matulis
6 Eduards Mitris
7 Gintars Krūmiņš
8 Kristaps Linde
9 Gļebs Skurjats
TRENERIS Andris Čerjaks
 
Futbols
1 Edmunds Zvaigzne
TRENERIS Dzintars Zvaigzne
 
Handbols
1 Simona Ārmane
2 Agnija Malceniece
3 Ieva Lapsa
4 Unigunde Cirša
5 Kristīne Iļjasova
6 Madara Jugāne
8 Krista Krūmiņa
TRENERE Vita Brikmane
 
Volejbols
1 Rinalds Kļavinskis
2 Kristiāns Balulis
TRENERIS Mārcis Obrumans
 
Galda teniss
1 Krišjānis Stankevics
TRENERIS Jurijs Glotovs
 

Absolventi 2015./2016.mācību gadā

Apliecības par profesionālās ievirzes izglītības programmas apguvi saņēmuši Jēkabpils Sporta skolas izglītojamie:
Basketbolā
 
     
1 Kalvis Kirejevs
2 Ritvars Bukovskis
3 Lauris Bērziņš
4 Jēkabs Smilškalns
5 Arnolds Arnītis
6 Salvis Bērziņš
TRENERI Andris Čerjaks, Imants Beķers, Juris Bobrovs
 
Futbols
1 Armands Kalvāns
2 Dairis Jakubovskis
3 Ingus Silakrankers
4 Raivo Liepiņš
5 Andrejs Leščovs
6 Maksims Potlovs
7 Artūrs Leikucis
TRENERIS Dzintars Zvaigzne
 
Handbols
1 Zaiga Kaulakane
TRENERE Vita Brikmane
 
Šahs
1 Eira Sarnovska
2 Zubeirs Haciveli
TRENERI Gunārs Pušmucāns, Guntis Jankovskis
 
Vieglatlētika
1 Santa Januševska
TRENERIS Aivars Noris
 
Volejbols
1 Artjoms Soboļevs
TRENERIS Mārcis Obrumans
 

 

Absolventi 2014./2015.mācību gadā

Bilžu galerija >>

Apliecības par profesionālās ievirzes izglītības programmas apguvi saņēmuši Jēkabpils Sporta skolas izglītojamie:
Basketbolā
 
     
1 Roberts Stalīdzāns
2 Artis Arnītis
3 Kristaps Bitels
4 Toms Kohanovs
5 Miķelis Liberts
6 Daniels Burda
7 Edijs Stiebriņš
8 Reinis Ermansons
9 Arnis Bebrišs
10 Andrejs Pelšs
Šahā
1 Andis Ivoņins
 
Vieglatlētikā
1 Mārtiņš Dāboliņš
2 Pēteris Lazdiņš
 
Volejbolā
1 Edžus Staks
2 Māris Razujevs
3 Reinis Prīdāns
4 Jānis Ģipters

 

2014. gada absolventi

Bilžu galerija >>

Apliecības par profesionālās ievirzes izglītības programmas apguvi saņēmuši Jēkabpils Sporta skolas izglītojamie:
Basketbolā
 
1 Andrejs Sniķis treneris Andris Čerjaks
2 Vitolds Zemītis
3 Rūdolfs Samuls
4 Mārcis Zībergs
5 Edmunds Lazdāns
 
Šahā
1 Zane Stulpiņa treneris Gunārs Pušmucāns
 
Vieglatlētikā
1 Viesturs Ivbulis treneri Modris Osvalds un Andris Veleckis
2 Pauls Rutkovskis
3 Normunds Brazovskis
 
Volejbolā
1 Toms Spodris treneris Mārcis Obrumans
 
Futbolā
1 Valdis Vizulis treneris Dzintars Zvaigzne
2 Linards Marks
3 Ričards Līcītis
4 Mārtiņš Bojārs

 

2013. gada absolventi

Bilžu galerija >>

Apliecības par profesionālās ievirzes izglītības programmas apguvi saņēmuši Jēkabpils Sporta skolas izglītojamie:
Basketbolā
 
1 Klāvs Zībergs treneris Andris Čerjaks
2 Mārtiņš Vasilis
3 Ričards Strauss
4 Matīss Čaupjonoks
 
Galda tenisā
1 Jekaterina Jekaraševa treneris Jurijs Glotovs
 
Handbolā
1 Henrijs Knodze trenere Vita Brikmane
2 Edvīns Dravnieks
3 Lauris Dābols
4 Lauris Leicis
5 Kristaps Blitsons
6 Māris Ravžajevs
 
Šahā
1 Nikolajs Krilovs treneris Gunārs Pušmucāns
 
Vieglatlētikā
1 Vera Grāvīte treneris Modris Osvalds
 
Volejbolā
1 Maksims Belovs treneris Guntis Grigalis un Mārcis Obrumans

2012. gada absolventi

Bilzu galerija >>

Apliecības par profesionālās ievirzes izglītības programmas apguvi saņēmuši Jēkabpils Sporta skolas izglītojamie:
Basketbolā
1 Raivis Līckrastiņš treneris Andris Čerjaks
2 Edgars Čaupjonoks
3 Emīls Gabrāns
4 Ervīns Zvirgzds
5 Justs Stradiņš
6 Matīss Caune
7 Silvestrs Darbots
 
Šahā
1 Mārtiņš Ivbulis treneris Gunārs Pušmucāns
 
Vieglatlētikā
1 Justīne Ābola treneris Aivars Noris
2 Melita Vidējā
3 Rūta Paužole
4 Dainis Začests

 

2011. gada absolventi

Bilžu galerija >>

Apliecības par profesionālās ievirzes izglītības programmas apguvi saņēmuši Jēkabpils Sporta skolas izglītojamie:
Basketbolā
1 Juris Kalniņš treneris Andris Čerjaks
2 Edgars Turonoks treneris Juris Bobrovs
3 Edgars Leja treneris Juris Bobrovs
4 Artūrs Briška treneris Juris Bobrovs
5 Ingars Liepiņš treneris Juris Bobrovs
6 Mārcis Birste treneris Juris Bobrovs
7 Oskars Prikulis treneris Juris Bobrovs
8 Edgars Arnītis treneris Juris Bobrovs
 
Galda tenisā
1 Kristīne Šinkarjova treneris Jurijs Glotovs
2 Jekaterina Bogdanova
3 Jānis Slīpais
 
Šahā
1 Veronika Peskaya treneris Gunārs Pušmucāns
2 Aina Stulpiņa
 
Vieglatlētikā
1 Ilze Tauriņa treneris Aivars Noris
2 Krista Šlosere
3 Ralfs Zolbergs