Basketbolisti piedalās Alfrēda Kraukļa piemiņas turnīrā

Rīgā no 20.-22.augustam notika tradicionālais Alfrēda Kraukļa piemiņas turnīrs, kur dalību ņēma U-13 vecuma grupas komanda (treneris Artis Izotovs) un U-14 komanda trenera Aigara Vanaga vadībā. Lai arī abām komandām ir līdzīgi rezultāti, kas piešķīra sestās vietas astoņu komandu konkurencē, liedzot godalgas, turnīra ‘’sāls’’ bija pavisam citā. Trenera Arta Izotova komentārs: ‘’Bija ļoti patīkami pēc tik ilga laika atkal sajust to sacensību atmosfēru, pie tam vēl nepieredzētā formātā- spēlējot ārā! Prieks bija redzēt, ka puiši, neskatoties uz sarežģīto treniņu periodu, ir progresējuši. Protams, bija daudz kļūdu, bet puišiem “dega acis”! Dažiem turnīra sākumā bija jūtams apjukums, bet kopīgiem spēkiem spējām izcīnīt pāris uzvaras. Nedaudz pietrūka spēka, lai būtu vairāk uzvaru un būtu iespēja pacīnīties par medaļām, tāpēc cītīgi trenēsimies un jau ar nepacietību gaidām, kad sāksies jaunā sezona…’’