Basketbolistiem nopietns pieteikums

Pēc ieilgušā bezspēļu perioda Latvijas Jaunatnes basketbola līgas Superlīgas spēlēs ar labiem rezultātiem 25.novembrī mājas spēlēs sevi parādīja mūsu basketbolisti. Viņu vēlme un gatavība atkal cīnīties laukumā atnesa sakāvi Madonas BJSS komandām- U15 ‘’Jēkabpils’’ komandai rezultāts 55:45 (Gustavam Gumbelim 28p.), U16 ‘’Jēkabpils’’ komandai uzvara pie 74:54, kur rezultatīvākais ir Kristaps Zalāns ar gūtajiem 22 punktiem, savukārt apvienotā ‘’Jēkabpils/Līvāni’’ U19 komanda pretiniekus pārspēja ar 80:42 (Gustavs Kleins 19p.).
Jēkabpils sporta hallē 27.novembrī divas apvienotās ‘’Jēkabpils/Līvāni’’ komandas tikās ar Valkas BJSS basketbolistiem- U17 komanda pārliecinoši uzvarēja pie rezultāta 116:31 (Jānim Censonim 31p.), bet U19 basketbolistiem tomēr nācās atzīt ciemiņu pārākumu ar rezultātu 72:88, kur rezultatīvākais savā komandā bija Niklāvs Vanags.
Atgādinām, ka sacensības notiek ‘’zaļajā režīmā’’ bez skatītājiem, līdz ar to piedalās tikai tie sportisti, kuriem ir sadarbspējīgs COVID-19 sertifikāts.