Futbolisti tuvojas finišam

   Sezonas noslēgumam tuvojas futbolisti, kuri pārstāvēja Jēkabpils sporta skolu 13 vecuma grupās. Latgales jaunatnes futbola festivālā U-7, U-8 un U-9 vecuma grupās komandas tiek sadalītas divās apakšgrupas, un savā starpā izspēlējot divos apļos turnīru-festivālu, neizmanto turnīra tabulas un netiek izceltas izcīnītās vietas un iegūtie punkti. Katrs dalībnieks ir uzvarētājs jau izejot uz laukuma un aizvadot savas pirmās spēles. Jēkabpils SS pārstāvēja 5 jauno futbolistu komandas. Latgales jaunatnes futbola čempionātā U-10 A apakšgrupā izcīnot 3 uzvaras, piedzīvojot 4 zaudējumus un nospēlējot 3 neizšķirtus ierindojās 4.vietā. Savukārt, U-11 A apakšgrupā jēkabpilieši arī ieņēma ceturto pozīciju, bet ar bilanci attiecīgi 4-6-0. Latvijas kausa izcīņā 8:8 U-12 B apakšgrupā startēja 3 komandas, no kurām Jēkabpils SS-1 izcīnīja 1.vietu (5 uzvaras un 1 zaudējums), Jēkabpils SS-3 – 3.vietu (4 un 2), bet Jēkabpils SS-2 – 7.vietu (0 un 6). Galvenajām finālcīņām par medaļām kvalificējās 1. un 2. komanda, kur pēc divu apļu izspēles par sudraba medaļniekiem kļuva Jēkabpils SS-1, bet bronzu izcīnīja Jēkabpils SS-3. Latvijas jaunatnes čempionātā startēja 3 komandas. U-13 Attīstības A apakšgrupā Jēkabpils SS komanda 14 spēlēs izcīnot 5 uzvaras, 3 neizšķirtus un 6 zaudējumus, ierindojās 5.vietā ar 18 punktiem. Starp labākajiem vārtu guvējiem 5.vietu ar 13 vārtiem ieņem Mihails Turčaņinovs.  U14 Attīstības A apakšgrupā jēkabpilieši ar 22 punktiem un bilanci – 10 uzvaras, 1 neizšķirts un 2 zaudējumi – ierindojās 2.vietā. Jāpiemin, ka finālā iekļuva katras grupas 1.vietas ieguvēji. Starp sezonas rezultatīvākajiem ar 17 gūtajiem vārtiem 2.-3.vietu dala Edijs Bokāns un Rinārs Krušāns. Vēl viena spēle līdz sezonas noslēguma ir atlikusi LJČ U-16 Attīstības grupā, kas notiks 9.oktobrī izbraukumā ar FK Auda. Uz šo brīdi komanda ar 13 punktiem atrodas 6.vietā ar 4 izcīnītām  uzvarām, piedzīvotiem 8 zaudējumiem un nospēlētu 1 neizšķirti. Starp rezultatīvākajiem vārtu guvējiem ceturtajā pozīcijā atrodas Maksims Gasparovičs (11).