Handbolistes demonstrē pārliecinošu sniegumu

Kārtējo uzvaru Latvijas čempionāta Virslīgā handbolā sievietēm izcīnīja Jēkabpils SS komanda. Izbraukuma spēlē jēkabpilietes ar 48:25 (20:12) sagrāva LAT-2002/Dobele. Rezultatīvākās vārtu guvējas komandas rindās ar 11 gūtajiem vārtiem bija Gita Kaulakane un Simona Ārmane. Nākamo spēli Jēkabpils SS aizvadīs šo sestdien, 21.oktobrī plkst.18:00 Jēkabpils 3.vidusskolas sporta manēžā ar Stopiņu NHK.
Savukārt, Jēkabpils SS U-13 komanda savā laukumā uzņēma Latvijas jaunatnes čempionāta A apakšgrupas komandas, demonstrējot pārliecinošu sniegumu. Jēkabpilietes ar 22:7 sagrāva Ludzas NSS (Radzeviča Kristīne – 7 vārti), ar 29:7 – Skrīverus (Brikmane Sandra – 11 vārti) un 20:1 – Salaspils SS (Brikmane Sandra – 9 vārti). Jāpiemien, ka dalībai Latvijas čempionātā ir pieteikušās 8 komandas, kas ir sadalītas 2 apakšgrupās un izspēlēs 2 apļu turnīru. Finālturnīram kvalificēsies 2 labākās komandas no katras grupas.