Handbolistes veiksmīgi uzsāk sezonu

       Latvijas jaunatnes čempionātā (LJČ) handbolā sezonu uzsākušas U-18 un U-16 vecuma grupas komandas. LJČ U18 meitenēm startēs četras komandas – Dobeles SS, Jēkabpils SS, Liepājas RSS un Ludzas NSS, kuras aizvadīs trīs apļu turnīru. Pirmajā sabraukumā  jēkabpilietes  ar 25:21 pārspēja liepājnieces (Sandra Bikmane un Vitnija Paula Krodziniece – pa 5 vārti) un ar 19:16 dobelnieces (V.P. Krodziniece – 5), bet zaudējumu ar 15:20 piedzīvoja pret ludzānietēm (S. Brikmane – 6). Savukārt, U16 čempionātā meitenēm šogad startē sešas komandas – Aizkraukles SS/Skrīveri, Dobeles SS, Jēkabpils SS, Olaines SC, Ludzas NSS un Salaspils SS, kuras aizvadīs divu apļu turnīru trīs sabraukumos. Jēkabpilietes šajā kārtā bija neapturamas – viņas ar 31:12 sagrāva Olaines SC (Enija Anča – 11), ar 23:10 – Salaspils SS (Rometa Jukša un Sandra Brikmane – pa 7) un ar 25:4 – Skrīverus (Linda Kaņepe – 8).