Izlaidums Jēkabpils Sporta skolā

Mērķis sākas no viena punkta un tad iet ceļš, kuram ir daudz pagriezienu…

 

    20.maijā Jēkabpils Tautas namā 15 Jēkabpils sporta skolas audzēkņi saņēma apliecības par profesionālās izglītības programmas apgūšanu izvēlētajā sporta veidā. Šis mācību gads bija viņu noslēdzošais posms pēc aizvadītajiem divpadsmit sportiskajiem gadiem – sūra un grūta treniņprocesa, stingras disciplīnas, sāpīgiem zaudējumiem un patīkamām uzvarām, aizraujošām nometnēm un jauniem draugiem, kurus vienkopus apvieno gandarījuma sajūtu par paveikto un sasniegto.

 

    Vieglatlētikas arēnā sevi apliecinājuši ar mērķtiecīgu un centīgu darbu talantīgie jaunie vieglatlēti Viesturs Ivbulis un Pauls Rutkovskis, kuriem izcīnīt godalgotās vietas Latvijas un Baltijas čempionātos palīdzēja treneris Modris Osvalds. Kā arī apliecību saņēma kārtslēcējs Normunds Brazovskis, kuru veiksmīgiem startiem sagatavoja Andris Veleckis. Basketbola nodaļu absolvēja godalgoto vietu ieguvēji Latvijas Jaunatnes basketbola līgas (LJBL) 2.divīzijā – Andrejs Sniķis, Vitolds Zemītis, Rūdolfs Samuls un LJBL 1.divīzijā – Mārcis Zībergs, Edmunds Lazdāns, kurus līdz uzvarām un dalībai Latvijas basketbola līgas 2.divīzijā aizveda treneris Andris Čerjaks. Volejbola nodaļā apliecību saņēma Volejbola 1.līgas zelta medaļnieks Toms Spodris un apņēmīgais Dāvis Osmanis. Treneris Mārcis Obrumans. Futbola nodaļu absolvēja mērķtiecīgie Valdis Vizulis, Linards Marks, Ričards Līcītis un Mārtiņš Bojārs, kurus līdz Futbola 1.līgai sagatavoja treneris Dzintars Zvaigzne. Starp puišu rindām šogad apliecību saņēma arī vienīgā meitene – šahiste Zane Stulpiņa. Treneris Gunārs Pušmucāns.

 

    Viennozīmīgi liels paldies ir audzēkņu vecākiem par viņu rūpēm un veltīto laiku – sākot no pirmā treniņa apmeklējuma līdz pat atbalstam sacensībās.

 

Baiba Grasa