Jaunākā grupa jau kvalificējas finālam

                  Latvijas jaunatnes čempionātā volejbolā pirmās sabraukuma spēles aizvadīja U-12 un U-17 grupu volejbolisti. Jaunākie ar 4:0 pārspēja Viļakas NBJSS, neizšķirti 2:2 nospēlēja ar Aizkraukles NSS un ar 1:3 piekāpās gan Daugavpils BJSS, gan arī Rīgas Volejbola skolai (RVS). Otrā apļa spēles par iekļūšanu finālā jēkabpilieši aizvadīs aprīļa sākumā. Savukārt, vecākās grupas zēni ar 3:0 apspēlēja Viļakas NBJSS, bet ar 0:3 piekāpās RVS un par ceļazīmi uz finālu būs jācīnās vēl izslēgšanas spēlēs. U-13 grupas zēni nospēlēja jau 2.apli, kurā ar 4:0 apspēlēja Sēlijas SS un Viļakas NBJSS, bet ar 3:1 izcīnīja uzvaras pār Daugavpils BJSS I un II komandu, tādejādi izcīnot 1.vietu šajā sabraukumā un kvalificējoties finālsacensībām.

               Latvijas čempionāta Nacionālās līgas 2.divīzijā volejbolā Jēkabpils Juniori izbraukuma spēlē piecu setu cīņā ar 3:2 pārspēja Talsus, nostiprinoties ar 32 punktiem turnīra tabulas 1.vietā. Pirms play-off cīņām jēkabpiliešiem atlikuši vēl trīs mači – mājas spēles Jēkabpils Juniori aizvadīs Jēkabpils 2.vsk. 6.martā plkst.20:00 ar Rēzeknes novadu un 10.martā plkst.17:00 ar Kuldīgas NSS, bet 11.martā izbraukumā ar Dundagu.