Jaunākie volejbolisti piedalās nometnē

Jēkabpils Sporta skolas jaunākie volejbolisti no 18.-25. augustam piedalījās volejbola nometnē “Mazie Lūši”, kura norisinājās Zasas pagastā. Šīs nedēļas laikā volejbolisti izbaudīja profesionālu sportistu režīmu – cēlās agri no rīta uz rīta rosmēm, kuras notika skaistajā Zasas muižas parkā, pēc brokastīm treniņos attīstīja savu fizisko sagatavotību, bet vakaros pilnveidoja savas volejbola prasmes. Starp daudzajiem treniņiem vēl arī paspēja katru dienu veikt dažadas kopīgas aktivitātes – veikt orientēšanās skrējienu pa Zasas muižas parku, atbildot uz dažādiem par volejbolu saistītiem jautājumiem, uztaisīt vienādas ādas aproces amatniecības centrā “Rūme”, izbraukāt Zasas upi ar SUP dēļiem, parādīt savas zināšanas teorētiskajās viktorīnās par volejbolu, ar saviem komandas biedriem uzspēlēt futbolu, kā arī izspēlēt badmintona turnīru – jāteic, ka aizvadīta diezgan darbīga un produktīva nedēļa!
Šīs nedēļas laikā puiši ne tikai kļuva fiziski spēcīgāki un volejbola ziņā tehniski prasmīgāki, bet saliedējās kā vienota komanda, kas noteikti atspoguļosies arī sacensībās uz laukuma!

Informāciju sagatavoja Aivis Kokins, Jēkabpils Sporta skolas volejbola nodaļas treneris
Foto: Aivis Kokins