Jaunie futbolisti parāda savu spēku

Latgales Jaunatnes čempionātā futbolā Jēkabpils Sporta skolas futbolisti pierāda, ka ir vieni no spēcīgākajiem Latgalē. Otro gadu pēc kārtas 2009.gadā dzimušie futbolisti (U-12) iegūst 2.vietu A grupā, piekāpjoties tikai spēcīgajai Daugavpils futbola akadēmijas komandai, savukārt 2011.gadā dzimušie futbolisti (U-10), aizvadot savu pirmo sezonu 8×8 formātā, uzreiz iekļuva labāko trijniekā, ieņemot 3.vietu A grupā. Fakts, ka mūsu divu vecumu komandas ierindojās Latgales zonas A grupas labāko komandu skaitā, parāda stabilitāti un pierāda, ka sistemātisks darbs nes rezultātu un ar mūsu jaunajiem futbolistiem būs jārēķinās ne tikai Latgales zonā, bet arī Latvijas līmenī!
Liels paldies puišu vecākiem par nerimstošo atbalstu sezonas gaitā, bet pašiem futbolistiem par ieguldīto darbu treniņos un sniegtajām emocijām futbola laukumos!

Informāciju sagatavoja Valdis Vizulis, Jēkabpils Sporta skolas futbola nodaļas treneris