Jēkabpilieši izlases sastāvā uzrāda nozīmīgus panākumus

             Jau otro pavasari Minskā tiek rīkotas plašas starptautiskas mačsacensības junioriem (U20), kur startēja arī divi Jēkabpils sporta skolas audzēkņi – Aleksandrs Kucs un Edvīns Voitiņš, bet kā viens no treneriem bijā arī Aivars Noris. Šoreiz turnīrā piedalījas 10 valstu jaunie vieglatlēti – no Spānijas, Ukrainas, Turcijas, visām trijām Baltijas valstīm, arī Azerbaidžānas, Izraēlas un Apvienotajiem Arābu Emirātiem, kā arī mājinieki. Tiesa, komandu cīņā ar pilniem sastāviem piedalījās pirmo piecu valstu (izņemot Igauniju) atlēti. Divu dienu cīņas beidzās ar Spānijas junioru uzvaru – 196 p. Tikai par trim punktiem atpalika mājinieki, bet trešie bija Ukrainas atlēti – 186 p. Ceturtie – turki (163 p.), kuri tikai par diviem punktiem apsteidza Latvijas (piektie) un Lietuvas (sestie) vieglatlētus. Latvijai bija divas otrās vietas, bet lietuviešiem – tikai viena. Pērn Latvijas juniori bija sestie.
60m skrējienā startēja Aleksandrs Kucs un ar rezultātu 7,06 sek. (pr. – 7,04 sek.) ieguva sudraba medaļu un un 3.vietu 4x200m stafetē , savukārt, Edvīns Voitiņš augstlēkšanā veicot 2.04m augstumu, izcīnīja 5.vietu, labojot savu personīgo rekordu un uzrādot Latvijas pieaugušo un U-20 sezonas labāko rezultātu.

Informācijas avots www.athletics.lv