Jēkabpiliešu starti Virslīgā un divīzijās

  Latvijas Nacionālās Līgas 2.divīzijas volejbola čempionātā otrā apļa pirmo spēli aizvadīja Jēkabpils Juniori, izcīnot uzvaru ar 3:1 pār Madonas komandu. Nākamo spēli jēkabpilieši aizvadīs 28.janvārī plkst.13:00 Jēkabpils 2.vidusskolā ar RVS.

  Latvijas čempionātā handbolā Virslīgā Jēkabpils SS komanda piedzīvo negaidītu zaudējumus pret Salaspils SS ar rezultātu 34:39. Komandas rindās rezultatīvākā ar 10 vārtu guvumu bija Simona Ārmane. Nākamo spēli jēkabpilietes aizvadīs 3.februārī plkst.17:00 Jēkabpils 3.vidusskolas sporta manēžā ar SK Latgols.

  Latvijas basketbola līgas 3.divīzijas ietvaros Jēkabpils-2 izbraukumā ar 80:77 izcīna uzvaru pār Rīga/Rīdzene-2. Rezultatīvākais ar 17 punktu guvumu bija Adrians Čiekurs. 30.janvārī plkst.20:00 jēkabpilieši savā laukumā uzņems BK Krāslava/Sporta skola.