Jēkabpils Sporta skolas jaunie volejbolisti uzvar sacensībās

Ieilgušais ierobežojumu periods, kas jau krietnu laiku liedz dalību klātienes sacensībās, ir liels pārbaudījums jaunajiem sportistiem tieši motivācijas trūkuma dēļ, jo ir sajūta, ka treniņos ieguldītais darbs iet tukšgaitā. Tieši sacensības bija tās, ko audzēkņi gaidīja un izbaudīja ar lielu nepacietību, jo tās ļāva virmot sportiskajam niknumam un uz konkurenta fona saprast, kāds ir ieguldītā darba rezultāts. Klātienes sacensību nav, bet attālināti no 11.janvāra līdz 31.martam notika Latvijas volejbola federācijas vispārējās fiziskās un teorētiskās sagatavotības sacensības, kas tika rīkotas ar mērķi motivēt jauniešus nodarboties ar fiziskajām aktivitātēm un lai noskaidrotu stiprākos starp dalībniekiem. Sacensības tika organizētas pamatojoties uz godīgas spēles principiem un ievērojot epidemioloģiskās drošības pasākumus.

No Jēkabpils Sporta skolas volejbola nodaļas izaicinājumu pieņēma trenera Aivja Kokina pieci jaunie volejbolisti, kas spēkus pārbaudīja starp U-12 vecuma grupas sportistiem. Vispirms notika teorētiskās sacensības- tās viktorīnas veidā notika tiešsaistes režīmā ‘’Zoom’’, kur Jēkabpils Sporta skolas komandu pārstāvēja Kristers Elksnis, uzrādot ļoti labus rezultātus, pēc diviem posmiem iekļūstot finālā un iegūstot 5.vietu piecpadsmit dalībnieku konkurencē.

Vispārējās fiziskās sagatavotības sacensībās U-12 vecuma grupai spēku pārbaude notika pildbumbas mešanā (2 kg), lekšanā ar lecamauklu ( 1min.) un distances skrējienā (2 km) ar nosacījumu, ka katram dalībniekam obligāti ir jāizpilda visas trīs disciplīnas. Uzdevumu izpilde pildbumbas mešanā un lēcienos ar lecamauklu bija jānofilmē un redzamais jāiesūta organizatoriem, savukārt skriešanas disciplīna bija jāapliecina ar aplikācijas ekrānšāviņu.

  Ar lielu lepnumu gribam darīt zināmus sacensību kopvērtējuma rezultātus, jo visas trīs vietas uz goda pjedestāla ieņēma Jēkabpils Sporta skolas audzēkņi- 1.vieta Kristeram Elksnim (22p.), 2.vieta Adrianam Zubam (23p.), savukārt Ernests Grudinskis izcīnīja 3.vietu ar iegūtajiem 25 punktiem. Uzteicami rezultāti ir arī Ģirtam Stradiņam (36p.) un Erlendam Teicānam (37p.), kas palika aiz godalgās vērtējamiem rezultātiem, bet krietni priekšā citiem konkurentiem. Visi uzvarētāji balvā saņems Latvijas volejbola federācijas sarūpētus T kreklus.

Liels paldies trenerim Aivim Kokinam par audzēkņu motivēšanu un ieguldīto darbu, kā arī jaunajiem sportistiem un viņu ģimenēm par aktīvo darbošanos un atbalstu! Tikai tie, kas turpina aktīvi darīt, zina, ko tas nozīmē šajos apstākļos, kad tik maz ir atļauts un tik daudz ir liegts- lai iegūtais rūdījums vainagojas ar panākumiem!